Jak myślicie, które rozwiązanie byłoby korzystniejsze: - Zbudowanie

Ja to se dziś komunę albo i z 2 obalę. Tfu Warkę nie komunę.

1 polubienie

Bąki powstają od mieszania błędnych ludzkich potraw, co będzie zabronione.

1 polubienie

No właśnie. Czyli @Devil nie będzie puszczał bąków. Trzeba go o tym poinformować, bo się chłopina tym zamartwiał …
Chyba, że będzie mięsko wpierniczał nielegalnie … Wtedy najpierw jedno ostrzeżenie, potem drugie i w końcu pójdzie siedzieć.

2 polubienia

To znaczy kontrabanda?

2 polubienia

No niestety. Dlatego trzeba będzie od razu wraz z powstaniem tych bajecznych mrowisk stworzyć 100% pewną policję, która będzie na tą kontrabandę polować. Aby w tej policji nie było żadnych matactw i kolesiostwa, utworzy się od razu tajną organizację która będzie tej policji pilnować.

1 polubienie

Bez piwa. A jedzenie ryb bedzie dopuszczalne @benasek, pod warunkiem ze wiadomonacyjnie koszerne :wink:

1 polubienie

Ja to widze tak
Tu gdzieś znajdziesz fajną działkę bez ludzi. Będzie tanio i nikogo wysiedlać nie trzeba. Jak nie to masz jeszcze
Bez bólu, bez burzenia.

1 polubienie

Zapewne w policji były by harmonijne żaby?

1 polubienie

Przecież można wyspy stworzyć … Tyle powierzchni Ziemi się marnuje … Aż przykro patrzeć .

1 polubienie

Każdy obywatel HMP będzie przechodził przez różne stanowiska, no i wszyscy od małego będą wychowywani w duchu prospołecznym. Pod moim przewodnictwem życie każdego będzie musiało być tak atrakcyjne, aby nikt nie szukał atrakcji w szkodzeniu społeczeństwu.

Albo na urodzony księżyc lecieć.

1 polubienie

Czyli co codziennie impreza?

1 polubienie

Ale bez gorzały, chyba że bezalkoholowa.

2 polubienia

Co to za pedalski wynalazek?

1 polubienie

Przy takiej wersji budownictwa to wiezienie moze byc niczym wakacje na Hawajach.
Choc tam tez juz jakies testy na okolicznosc HMP robia?

2 polubienia

VASSA Zero Vodka-wódka bezalkoholowa

Znakomity zamiennik dla tradycyjnej wódki. Destylowany z egzotycznych ziół i przypraw. Rezultatem jest bezalkoholowy produkt premium o nieodpartym, orzeźwiającym smaku. Idealny na przyjęcia i wznoszenie toastów.

A tu se więcej o tym produkcie poczytaj. Jak kupisz całą skrzynkę, nie wypijaj od razu wszystkiego. Zrób imprezę, przyjedziemy …

2 polubienia

Wy mi tu Kolego @benasek trucizn na forum nie reklamujcie.
Moze jeszcze piwo zero o smaku cytrynowym na popitke?
image

2 polubienia

Degustowałem, degustowałem … Kapsle jeno się po tym ostały :grin:

IMG_20210424_151000

1 polubienie

Ja piwa z cytrusami, nawet normalnego nie cierpie.
Jakas wisnia, malina czy brzoskwinia to na krieka czasem sie polaszcze.
A do jasnego piwa, ale obok to jeszcze kieliszeczek likieru moze byc. Najlepiej fiolkowego lub cos typu zoledzie, kasztany, orzechy.

1 polubienie

No widzisz, a ja musiałem się poświęcić … :grin:

Ostatnio, będąc w Madryciem to mnie tak suszyło, że coś musiałem wypić. A że nadarzyły się takie wynalazki z nowymi kapslami, to się połaszczyłem.
Nic mi po tym nie było, możesz tez spróbować, nie bój się :stuck_out_tongue:

2 polubienia