Jak oceniacie urządzony przeze mnie pokój dla mojej córeczki?

Dokladnie tak.Moja kamienica ma 117 lat.
Pokoj mojej córki ma 24 metry

1 polubienie

A widzisz , Panisko z Ciebie pełnym metrażem, u nas w czworakach w jednym pomieszczeniu 3 pokolenia żyją :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wiem i przeraża mnie to.Od 40 lat…
Ale kiedys ludzie MARZYLI o tzw.wielkiej plycie…Jak to w praktyce wygladalo…Alternatywy 4 to chyba najlepszy adres

2 polubienia

To nie były marzenia, taniej i szybciej można było zamieszkać na swoim.

Taniej i szybiciej,ok.Ale nie na swoim.,

1 polubienie

Blok nie jest moją własnością, mieszkanie owszem, mogę decydować komu, za ile sprzedać.

1 polubienie

Rozmaite sa upodobania…
Ale skoro tak,moim zdaniem,sprzedaj to jak najszybciej.

1 polubienie

Jeśli zdecyduję się zamieszkać na wsi (mamy tam domek jednorodzinny), zrobię tak, póki co
mieszkam od niedawna w nowym bloku i miejscu, podoba mi się, jestem wychowana na blokowiskach, poprzednie własnościowe zostawiliśmy dziecku.

1 polubienie

MIerszkalem tak od lipca do listopada,ktoregoś tam,roku pańskiego…Dla mnie blok to koszmar.Nie do opisania…
Coś co…Aaaa tam.Alternatwy 4.I wszystko w temacie:))

2 polubienia

Zgadzam się z tym porównaniem. Mieszkanie w bloku ma nieliczne plusy, ale ma.

Z rad praktycznych to od razu mogę powiedzieć że ta komoda nie pomieści wszystkiego. Ja bym okleila ścianę. Może jakieś kwiaty etc. Ogólnie podoba mi się

1 polubienie

No proszę, i Ty na 500+ się skusiłeś? :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Czysto i schludnie. Bez fajerwerków ale akurat na nie dzieci nie zwracają uwagi. Teraz tylko kochać.

1 polubienie

Spokojnie, w miarę ładnie, jest ok, lubię ten motyw kaktusów :slight_smile: Zabawek nie ma na widoku, mam nadzieję, że są gdzieś jakieś pochowane, chociaż kilka, poza tym jakieś podstawowe wyposażenie dla dziecka jest, jest chyba dobrze. U osoby z mojej rodziny, która ma podobny termin na dziecko, pokój jest jeszcze sporo mniej urządzony :slight_smile:

2 polubienia

Podstawowe wyposażenie jest i nie tylko, wszystko pochowane po szufladach, nie lubię, gdy stoi wszystko ma widoku :wink:

2 polubienia

Trochę jakoś tak smutno i ponuro…

Trzeba dokupić kolorowe, wesołe obrazy, kwiaty i dzwonki które będą zachwycały dziecko, także rolety lub ciemne zasłony. Na łóżku warto zainstalować karuzele.Poza tym super. Gratuluje.

1 polubienie

Dzięki.
Myślę, że na takie zakupy przyjdzie czas za miesiąc lub dwa, bo przez pierwsze tygodnie będą jej takie zabawki obojętne

1 polubienie

W sumie tak :wink: Zobaczysz że kiedyś to będzie różowa kraina księżniczek i kotków :upside_down_face:

3 polubienia

Urządzony z głową, wszystko co potrzebne jest w zasięgu ręki. Brawo !!
Może mało kolorowy ale i na to przyjdzie czas.