Jak odłożyć dziecko do lozeczka....

Mam problem. Podjąłem się wyzwania i zostałem na noc z córką, by partnerka mogła wreszcie sobie odespac. Przebralem, nakarmilem mała, ululalem i za każdym razem, kiedy próbuję odłożyć ją do lozeczka to się budzi i jest ryk, muszę wziąć ja z powrotem na ręce i śpi jak…niemowle. Jak odłożyć mała, by się nie obudziła?

2 polubienia

Ok, cicho, ch ba się udało za 10 razem

3 polubienia

Czyli Twoja księżniczka śpi spokojnie w ramionach ? Jest na to sposób , dzieciątko należy opatulic w kocyk tak , by czuło lekki uścisk .
Pamiętaj ! Lekki uścisk :wink:

4 polubienia

Najlepiej jak zaczyna trochę przysypiać na rękach, powolutku ją układasz w łóżeczku.
Dzielny jesteś.

2 polubienia

Pamiętaj lekki :rofl:

2 polubienia

Zobacz , tak najczęściej niemowlę jest otulone w szpitalu , nie zawsze może być przy matce więc rożek ma ja “zastapic” , taka namiastka matczynego , ojcowskiego ramienia.
2qimpdt

1 polubienie

Mała już rządzi, bo jej dobrze w ramionach taty i co będzie spała sama w łóżeczku :wink:

1 polubienie

Niech ją rozpieszcza , ale mądrze , jeszcze mi za to podziękuje :wink:

1 polubienie

Jak ją odłożysz do łóżeczka to przez chwilę przytrzymuj swoją rękę przy niej, żeby Cię czuła, tylko nie kołysz bo ja przyzwyczaisz.

A po karmieniu nie zasnela sama? Ja swojej w ogole nie lulalam, zasypiala jak sie najadla i do lozeczka… Moze Wasza byla jeszcze glodna?

1 polubienie

37 posts were split to a new topic: ring wolny I starcie

SMOK wykrakał…
szybko wrócił…
…z pytaniami… :rofl:

2 polubienia

Dokladnie :joy::joy:

2 polubienia

Moje starsze też…A najmłodsza przez pierwsze 2 tygodnie życia spala tylko i wyłącznie na mnie… Nie było łatwo, zwłaszcza że byłam po CC.To podobno oznacza bardzo silną więź emocjonalną, rzadko spotykaną. Tak przynajmniej mówiły mi położne już w szpitalu bo od pierwszego dnia nie chciała się ode mnie odkleić.

2 polubienia

WTF w tej roladzie duszno jest!

1 polubienie

To taki przykład , można użyć innego materiału.

Tak, z CC nie mam doswiadczenia. I rzeczywiscie z kazdym dzieckiem jest inaczej…Ale tylko podzielilam sie moim przykladem…

Wiem,wiem :kissing_heart:

1 polubienie

Cwana jest, przy odkładaniu podgląda oczkami czy ktos nad nią czuwa, jak odejdę to jest ryk :slight_smile:

3 polubienia

Niestety aktualnie chyba za gorąco na taki śpiworek