Jak on mógł to zrobić? Nie można okazywać słabości!

Dlaczego Kuchcinski nie będzie dalej marszałkiem.?! Przecież psy powinny szczekac bo od tego są, a karawana ma jechać dalej! No tak czy nie? Lol zawiodlem się teraz srogo… Zła taktyka…

Przecież to wina Tuska!

2 polubienia

Bo lud roboczy przed wyborami potrzebuje igrzysk i zwycięscy (prezesa który wali piąstką w stół kiedy trzeba). Ktoś musi być kozłem ofiarnym. Za bardzo rozdmuchali sprawę tych lotów. PiS boi się by 13 października nie “polecieć” w sondażach w dół.

Takim zachowaniem może polecieć. Powinni jasno pokazać że psy zawsze szczekaja gdy jedzie karawana i koniec kurde kropka amen…

Markowi nic nie będzie. Pewnie trafi do jakiejś komisji lub podkomisji. Jarek nie da mu zginąć.
Za publiczny hajs do domu latali też Tusk, Macierewicz, Borusewicz i inni. Przecież nie pójdą na autobus. Nie przystoi elicie.

2 polubienia

Co to za władza co nie może wsiąść do każdego pojazdu w kraju o każdej porze i pojechać nim do domu? Taka powinna być władza… Co wolno wojewodzie to nie wam smrody.

No ba! Nie po to się idzie do polityki by stac na przystankach i jeździć na stojąco w autobusie w towarzystwie przepoconych janków.
Żal wam? To idźcie do polityki wy cebulaki.

1 polubienie

dlatego takie coś mnie nie rusza. A nawet powiem więcej. Zaczął mi się Pan marszałek podobać XD

Obejrzę później. Nie mam słuchawek XD

Zapomniales o premier Broszce, limuzynka robila pusty przebieg bo jej sie nalezalo samolotem, przeciez z lotniska taksówki brac nie bedzie.
Co do tych lotow? Piloci zdaje sie maja jalas norme, zeby z wprawy nie wyjsc, wiec czy poleci taki z pasazerami czy nie i tak sa to koszty stale. Kwestia w jaki sposob sie z ego korzysta. te pekajace parowki, brzozy i poduszeczka dla psa?

To tylko i wylacznie wina spoleczenstwa.
Ktore w znakomitej wiekszosci glosuje na PO lub PiS,bo jakze glosowac na kogos kogo sondarze nie faworyzuja.
To nie przeoonania polityczne.
To jest samozadowolenie.
GLOSOWALEM, I WYGRALI
Pamietam czasy jak omal na rekach nie nosili Gomulki,Cyrankiewicza,
Potem na ramionach nosili Walese.
I nadal dla ,Kowalskiego’’ nic sie nie zmienilo.
Tylko zmienily sie czasy,musieli rzadzacy popuscic Kowalskiemu,Nowakowi,Bo zjadla y ich opinia miedxynarodowa.
Pewnie iejeden powie,siedzi we Wloszech i madruje.
A dlaczego siedze we Wloszech?
Bo tutaj mozna ormalnie zyc,nawet z renty,jaka pobieram
Kiedy Polska bedzie dla Polakow,tych zwyklych,ktorzy na swoich barka niosa caly trud.
To nie ci u wladzy wypracowuja budzet.
To wy wypracowujecie,ja juz nie,
Ja tylko pobieram maly priocent calosci mojej renty,chociaz w Polsce przepracowalem 25lat,we Wloszech 7.
Warto przemyslec przed wyborami,moze trzeba glosowacna te male partie.
Ja do Polski nie wroce,ale wymlodzi,w wiekszosci tam sie zestarzejecie.
Sami zbudujecie sobie przyszlosc,o ktora warto walczyc,chocby przy urnach wyborczych.

1 polubienie

Zepsuł wizerunek partii. Dobrze że spada, już się nachapał i nie martw sie nic. Koryto nowe dla niego już na pewno jest przyszykowane, plus wysoka odprawa.

3 polubienia

@Leone_Marco

Cytat I nadal dla ,Kowalskiego’’ nic sie nie zmienilo.

No nie, przesadziłeś. Skok ilościowy i jakościowy w minionych 25 latach był ogromny. Ludzie maja tendencje do narzekania jak to im źle, a jednoczesne wakacje spedzaja w Egipcie, maja po dwa samochody w rodzinie, wypasione telewizory, smartfony i ciuchy. Popatrz na obrazki z lat 90 jak nędznie to wszystko wygladało!

1 polubienie

Wchodziłam w dorosłość na przełomie lat 90 tych i 2000.

Doskonale pamiętam ile sie zarabiało,
ile było ofert pracy w gazecie,
ile można było kupić za pensje,
jakiej jakości były towary,
jakie promocje w sklepach i
ile osób nie było stać na podstawowe rzeczy,
ile okien w mieszkaniach sie sypało,
ile maluchów jeździło po ulicach,
jak wyglądały chodniki
jak wyglądała strasznie Warszawa
jak ludzie rzucali się na towar od rusków i na szmaty na wagę.

Jeszcze 15 lat temu było tak cieniutko choć coś sie ruszało do przodu.

@Bingola ,wroc do historii,minelo 30 lat od przemian,
Porownaj Polske z45r a z 75r
Nawet 10% tych przemian nie nastapilo .
W takim czasie polacy odbudowaki Polske z ruiny.
Teraz to tylko czasy wymusily zmiany.
Smartfon,samochod,to jak dawniej rower i radio,czy telewizor.
D9minata z 2017r to 2400 pln brutto,to znaczy,ze 60%polakow tyle zrabia.
To jest ok 550€.
Nie ma takiej stawki na pelnym etacie,w mojej branzy,jbylo to 1200€,przy 21 dniowkach.
Wiesz moja renta z polski,za 25lat pracy,jest trzy razy nizsza niz w Wloch,za 7 lat.
Na specjalistyczne badania,czekam,tydzien,najwyzej dwa.tygodnie,nie lata.

A może to kwestia relatywizmu? Uznajemy, że nam się nie poprawia (mimo, że jak wiadomo stać nas na coraz więcej dóbr doczesnych), bo widzimy jak każda kolejna władza kradnie coraz więcej i obnosi się ze swoim bizancjum? A my do tego nie dorastamy? Klika lat temu oburzenie wywoływały osławione ośmiorniczki w restauracji U Sowy, którymi objadali się prominenci PO (plus Morawiecki) a dziś ten towar kosztuje 30 zł/kg w Biedronce. Taniej niż wołowina. Natomiast my musimy biegać po aptekach za lekami a żona Piotrowicza wozi je ze szpitala rządowym Gulfstreamem. My zarabiamy po 3-4 tysiące a aniołki Glapińskiego w NBP po 50 tysięcy. Prezes ma operacje kolana w ciągu tygodnia a my czekamy miesiącami.

Na takim tle to zawsze będzie można powiedzieć że szary obywatel ma nędzę.

3 polubienia

poslem ciagle jest, wiec taka krzywda mu sie stala?

1 polubienie

Krzywdę sobie sam zrobił, stał się pośmiewiskiem.

2 polubienia

a bo to on jeden pajac?
myslisz, ze go to obchodzi, ze sie smieja? kasa Misiu, kasa nie bedzie sie zgadzala i to zdaje sie boli?

1 polubienie