Jak ona wam sie podoba ? Ocencie jej wyglad i styl

Faceci jak ona wam sie podoba ?
Kobiety co myslicie o takim stylu? Te brwi, usta, rzesy, makijaz, piersy, ubor itd.

Ocencie jej wyglad i styl




















Widziałem wczoraj ją w Dzienniku
Zmęczone oczy, wzburzony włos.
I jeden szczegół wzrok mój przykuł
Ogromne…

.przeżyj to sam.

:crazy_face:

3 polubienia

Widziałem bardziej sztuczne ale widziałem też bardziej naturalne.

3 polubienia

Lubię takie rybcie z długimi noskami. Podnoszą mi samoocenę.
:wink:

6 polubień

Sztuczniak z niej - nie podoba mi się zupełnie

4 polubienia

Nie przy kawie, proszę, bo się opluje :)))) Nie trawię glonojadów, choć jak widać Tobie się podobają. Sporą kolekcję masz.

3 polubienia

Ona nie ma zadnego stylu.

4 polubienia

Jestem ciekawa czy Roldan wstawiła tu swoje fotki czy fotki znienawidzonej koleżanki :thinking:

5 polubień

Klon glonojadów. Jak można się tak dawać klonować według jednego schematu :thinking:

1 polubienie

@joko Ktoś się tu promuje czy jaki to ma cel?

2 polubienia

Myślę że albo tu wstawiła swoje fotki albo fotki znajomej, która jej się naraziła :wink: Na moim poprzednim forum też te fotki “latały”, albo bardzo podobne.

2 polubienia

Nie. Nie chcę oceniać wyglądu, czy stylu. Mogę powiedzieć, że ta osoba, nie jest w moim typie.

1 polubienie

Tego się spodziewałem… Odpychający pustak.Gdybym miał to pocałować, pewnie mylbym się potem jak detektyw Monk🤢

2 polubienia

jest dobrze zrobiona. Gdyby były dla porównania zdjęcia np: z liceum ( przed przemianą) mogła by pewnie być żywą reklamą jakiegoś gabinetu lub kliniki.
W pewnym sensie nie ma nic złego w tym że próbujemy się poprawić/ulepszyć. W ten sposób możemy tu wymienić nawet: chodzenie do szkoły, uprawianie sportów, invitro…
Zrobienie sobie cycków nie jest czymś co przekreśla człowieka.
Zupełnie mi się nie podoba - jako kobieta. Niech sobie żyje w swoim świecie a raczej (pewnie) w dobrze wykreowanym.

3 polubienia

Ładna, zgrabna. Nie rozumiem uprzedzeń do cudzego wyglądu i wyciągania dalekoidacych wniosków na jego podstawie. Takie nagonki mało eleganckie sa

1 polubienie

Może ta pani jest wyprodukowana przez AI?

1 polubienie

Nie w moim guście, zdecydowanie …

2 polubienia

Tutaj nie chodzi o wygląd, tylko mentalność. Co innego, gdyby się taka urodziła, trudno, sama nie wybierała, ale taka osoba nie lansuje swojej “urody” w necie. Poza tym pojęcie “ładna” jest pojęciem względnym.

2 polubienia

biorac pod uwage co ludzie wyprawiaja z wlasnym cialem, to i tak niegrozny przypadek.
a ocena? no coz, skoro sie tak pcha i lansuje w necie to chyba o te ocene prosi? i jesli oczekuje samych lajkow? bo te “zabiegi uiekszajace” do tanich nie naleza i koszty musza sie zwrocic?
nie moja wioska, nie moje psy jak to mawial moj dziadek…

Ktoś pytał, to odpowiedziałam. Mam prawo mieć własne zdanie :slight_smile: A pojęcie “piękna” ewaluuje. Dziś ktoś założy podarte spodnie i uważa, że wygląda pięknie. Glonojady też się komuś podobają, bo tylu ich by nie było.