Jak polscy piłkarze zdobędą chociaż punkt w swej

grupie na Mistrzostwach Europy, to ja zostanę papieżem.

1 polubienie

To juz zrezygnowales z Przewodnika Ludzkosci?
Na łatwiznę idziesz?
Zdobędą.

1 polubienie

Nie zrezygnował, tylko nie dosłał odpowiednich dokumentów. Brakowało między innymi świadectwa ukończenia 8 klasy i zaświadczenia o stanie psychicznym kandydata …

Tak więc okonek, nie będziesz mieć na razie znajomości u Przewodnika Ludzkości.

Wole zaznojomic sie z diabłem. Moze byc forumowy :wink::beers::beer:
A mialam na mysli probe uproszczenia ścieżki awansu

1 polubienie

Przewodnik Ludzkości to już jest zaklepany dla mnie, no bo jeśli nie ja, to kto inny miałby tak wysoką świadomość?

Czyzbys mial jekies plany na nastepne tysiąclecie?

Ogólnie wiadomo, że papież wybierany jest przez głosowanie na zgromadzeniu biskupów, konklawe zwanym. O wyborze zwierzchnika kościoła katolickiego decydują zasługi kandydata, jego dorobek duchowy, znajomości, a zdarzało się nawet, że korupcja.
Ilość zdobytych punktów przez jakąkolwiek reprezentację w piłce kopanej nie jest w wyborze papieża brana pod uwagę.

.bo i po co🤔

2 polubienia

Jest napisane na popierze
jacy mają być popieże.

:grinning:

6 polubień

A jak kosciol sie zreformuje i wybiora kobietę ( co pewnie nastapi szybciej niz kobieta prezydent w USA :wink:) to będzie papieża, papieżyca, papierówka cy papierka?

1 polubienie

Nie wiem.

1 polubienie

Harmonik, nie obraź się, ale czy Ty przypadkiem nie jesteś uszkodzony? :thinking:

2 polubienia

Będzie bardzo ciężko. Nie spodziewam się sukcesu

1 polubienie

Ode mnie można się uczyć, bo mam najwyższą z tego patologicznego, nieharmonijnego gatunku, świadomość.

Delikatnie powiedziane :slight_smile:

3 polubienia

No wiesz - szkoda mi człowieka. Znowu go nie wybiorą i znowu będzie biegał po forum i płakał, że go nie docenili.
Owszem - szczytne to, że sięga, gdzie wzrok nie sięga, ale czy nie sięga za wysoko? Ręki mu zabraknie. I będzie się potem mazał :thinking:

3 polubienia

Nie, to ja zostanę papieżycą.

4 polubienia

Na rok 2025 jest już pozamiatane, sprawa zamknięta.
Pisałem, radziłem, to się śmiał, miał gdzieś nasze nauki.

Myślał, że wybory na Przewodnika Ludzkości to pikuś a tu sprawa poważna!

Niestety hoko, porządek musi być. Ale aplikuj za 11 miesięcy na rok 2026 …

Tylko skompletuj dokumenty, byś znów nie beczał po kątach …

3 polubienia

Bo jak się wkurzę i zawezmę to sam aplikował będę, a co… :joy: :rofl:

3 polubienia

To wplyw niedoboru witamin sowodowany brakiem niektorych. Skladnikow pozywienia.
Wiec kolega za niestosowanie sie do diety frutarianckiej obwinia diably podskórne. A pod tym wzgledem - czyli jako hodowca jest fachowcem, podobnie jak wodwracaniu kota ogonem…

1 polubienie

Nie twórz precedensow, bo komisja nie wyrobi, jak sie wszyscy zaczną zgłaszać…:smile::smile::smile:

2 polubienia