Jak potnie każdą na 8 części z przeznaczeniem dla kupujących do

ścierania kurzu, to może znacznie ograniczyć straty?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

Przecież kurz nie istnieje bo jest jedynie iluzją wirtualnego wszechświata tak samo jak dochód w ekonomii

1 polubienie

Ale można się umówić, że istnieje jak i inne wrażenia.

Albo coś istnieje albo nie

2 polubienia

Mi on nie przeszkadza o ile nie popiera morderców.

2 polubienia

Ja stwierdzam tylko brak logiki w jego poglądach

4 polubienia

Dokłądnie. Wzywa nas do budowania bajecznych miast pierścieniowych z gigantycznymi przechowalniami z betonu dla ludzi, które pochłoną pierdyliard euro a jednocześnie starszy końcem świata i urodzeniem drugiego księżyca, które to kataklizmy czyhają tuż za progiem. Do końca tego roku.

4 polubienia

Iii…to jak my i tak nie mamy wpływu na kataklizmy to czego sie bać? :thinking:

Siły Wyższe dokładnie nas obserwują, nasze działania i dążenia. Przy naszym konstruktywnym podejściu, (czyli kierowaniu się moimi poglądami), mogą nam dać duużo czasu na poprawienie się i zbudowanie realnego NIEBA na Ziemi dla wszystkich ludzi i stworzeń… Ale ludzkość nie kwapi się do kierowania się moimi poglądami, do uznania ich za najbardziej logiczne i pożądane.

Mnie do szczęścia nie jest potrzebne uznanie mnie Przewodnikiem Ludzkości. Ale jest to pożądane, jako że mam najwięcej racji, najwięcej w nie włożyłem starań, i beze mnie nieharmonijna, patologiczna ludzkość szybko skręci kark.

A akcje w snach istnieją?

Jeśli rozumiesz, że dochód w ekonomii nie istnieje, to masz wysoką świadomość.

I wtedy będzie zysk

Tak te twoje głupoty wyglądają

Trzeba się tylko umówić
i zysk w ekonomii będzie

2 polubienia

Nie da się umówić, że będzie zysk w ekonomii.

Jak się nie da jak ja się tak umówiłem…

3 polubienia

To błędnie się umówiłeś.

Z jakich środków wypłacana jest gratyfikacja pracowników w bełchatowskiej elektrowni?
:thinking:

Z ich patologicznej pracy, pomniejszona o straty.

Błędnie czy nie, ale się udało umówić. Ze ty nie potrafisz, to już twój problem, nie mój.

1 polubienie

To co jest błędne, nie jest obowiązujące.

To co jest błędne, nie jest obowiązujące.

To już teraz odpowiedziałeś, czemu twoje pomysły nie są obowiązujące.

Bo są błędne

1 polubienie