Jak przejść na ty?

Oj tam. Piwo jest trochę duże ale małpka może być. :grin:

1 polubienie

A może dał reklamę dla żartu by pytanie poluzować? Podejrzliwi jesteście.
Prace w biurze łączyć z alkoholem? Ryzykowne.

2 polubienia

@Devil, jestem pewien, przecież ci mówię, moja firma też takich gostków zatrudnia. Wyczuwam to po stylu. Serio wierzysz, że dorosły facet specjalnie się logował szukałby tu porady? Ale miło nam, że Pytamy.online jest już rozpoznawalne i stanowi cel działań marketingowych :slight_smile:

6 polubień

Już nie wierzycie że na tym forum pojawią sie nowi ludzie? :pensive:

2 polubienia

Mam podobne odczucia.
Tekst niby przemyślany i ładnie sformułowany, jednak po oczach bije brak polskich znaków w połowie tekstu, po czym następuje zmiana, a dalej misz masz.

3 polubienia

Poczekałabym na jakiś sprzyjający moment. Może jakieś urodziny jednej nich? na które oczywiście jakąś kawkę i ciastko zaserwujesz… gadu gadu sratu sratu trochę słodkości będzie i spontanu oraz niewinne pytanko " Pani Zosiu, Basiu Kasiu ja pracuje już tu tak długo proszę mi Krzysiek mówić… a nie jakiś Pan… Sam czekaj jednak na odzew z ich strony czy Ty możesz se tak z grubej rury po imieniu gadać na ty… same muszą zaćwierkać to.

Krowy. Zaćwierkać?

.czy Pani widzi, co Pani pisze.

:joy:

2 polubienia

Ci ze skarbówki to jakieś takie sztywniaki, pewnie niejedna ma na niego ochotę a on tego nie zauważa nawet :smiley:

1 polubienie

A to na pewno. Norma u pań w średnim wieku.

1 polubienie

A tam norma poluzuje krawacik, poleje im tego piwa Tyskie ??? FUJ FUJ nie cierpię tego piwa! To się luźniejsza też atmosfera zrobi…
właśnie dopiero teraz doczytałam 2/3 tekstu pod pytaniem haha

1 polubienie

Jak będą pijane to na pewno przejdą na ty. I nie tylko. Oby z biurek nie pospadali :sweat_smile:

1 polubienie

Ależ Krzychu w skarbówce robi… matko ! trza to zgłosić, co tam będzie się działo 16!!! września… papiery pospadają z biurek haha…

3 polubienia

No pacz to samo ci napisałam… :stuck_out_tongue_winking_eye: ( no prawie…). reszta domysły…

To już będzie po pracy. Orgia po pijaku.

1 polubienie

A nad ranem do pracy pójdą wszyscy razem, wcześniej jajecznicę Zośka już mu zrobi , a Kasia na twardo woli pewnie :smiley:

1 polubienie

Z lodem wolą.

Po 50tce to pomysłowe matrony… jak nim obrócą to będzie musiał L4 wziąć.

1 polubienie

Moze tak być. Każda pewnie z 80 kg waży. Jak nie lepiej.

No
jak spadnie mu taka na twarz to z twarzy dupa.

1 polubienie

A poza tym zachowuj się bo Krzysiu już do nas przez Cb nie wróci
:smiley: