Jak rozwija się sytuacja ostatnio w Polsce i na świecie w związku z koronawirusem ... ? Pytam bo ostatnio nie śledziłem sytuacji

oj popieram w calej rozciaglosci i szerokosci.

Spoko. Covid niedługo pójdzie w zapomnienie. Będą następne problemy.

3 polubienia

W sumie to też możliwe … Najgorzej jak nie pójdzie … Zwłaszcza w USA :confused:

EDIT: W sensie pójść pójdzie, ale czy “niedługo” to nie wiem :confused:

1 polubienie

Zamiast przeżywać, poczytaj moje nieznane powszechnie. Tam znajdziesz niektóre odpowiedzi na Twoje pytania. Między wierszami.

1 polubienie

Wiadomo, że krzywa Gaussa w końcu się zacznie załamywać w tej pandemii - tak się dzieje już we Włoszech, Hiszpanii, Turcji, Iranie, Niemczech …

Ale wpływ na gospodarkę też mieć na pewno to będzie … I na układ sił … Ta epidemia świat na pewno zmieni …

Jak dobrze pójdzie to za tydzień się za nie zabiorę :wink: A teraz wracam do swoich obowiązków

1 polubienie

Póki co, masz prawo wyboru.

1 polubienie

Nie do końca zrozumiałem co masz na myśli, a zabrzmiało to dość strasznie :confused: ?

1 polubienie

Nikt Cię co niczego nie zmusza. To. przecież nie brzmi strasznie.

1 polubienie

To “Póki co” zbiło mnie z tropu heh

1 polubienie

Bo jak pis będzie miał władzę, to będzie strasznie.

3 polubienia

A właśnie! Jak tam wybory ? Zbliżają się, bo w sumie mam taki nie ogar z nadmiaru własnych problemów, że już się pogubiłem :confused:

EDIT: Jak chcesz to podeślij mi link do jednego z twoich wypowiedzi, a la “tematów/pytań”, które tego dotyczą bo mi się szukać teraz nie chce szczerze za bardzo tym bardziej, że nie wiem, o którą dokładnie chodzi …

Wiem tyle co Ty.
Ci, co teraz rządzą wiedzą tyle samo. A ewentualne oderwanie od koryta strasznie boli.

4 polubienia

A Ty na kogo byś teraz głosował, bo szczerze to jest to wszystko tak dynamiczne, że nie ogarniam obecnej sytuacji politycznej … Z wyjątkiem tego, że trzeba wybrać po prostu “najmniejsze zło” …

2 polubienia

Jeżeli sądzisz, że jestem wszechwiedzący z talentami proroczymi, to się mylisz. Waham się między Hołownią, a Kosiniakiem.

2 polubienia

Po prostu myślę, że bardziej niż ja śledzisz sytuację polityczną :wink:

1 polubienie

Śledzę, ale bez przesady.

1 polubienie

U nas bredzą o restartowaniu ekonomii. w Quebec nawet szkoły chcieli otwierać, ale im przeszło.

2 polubienia

A konkretniej coś ?

na razie polowa Hiszpanii odzyskala troche prawa do przemieszczania sie - ale ta gdzie ludzi malo. duze miasta i strefe turystyczna pewnie “uwolnia” po wakacjach.
bo jakby u mnie zwalilby sie Madryt na plaze to nawrot epidemii murowany, sadzac po tym jak oni sie zachowuja “na wakacjach”.

1 polubienie