Jak sie odkochać?

No to tak jestem zakochany w dziewczynie od 2 lat. W październiku wyznałem jej miłość ale okazło się że ma chłopaka.Ostatnio ona sie z nim nie dogadywała to jej starałem sie w tym pomagać no i bardziej sie zakochałem. Dziś mi napisała że sie pogodzili i wysłała mi zdjęcie jak sie przytulają.Pomóżcie już mam tego dość chce sie odkochać.Są dwa problemy.1 no to jesteśmy przyjaciółmi.2 zaprosiła mnie na sylwestra
Co robić?

Poszukaj sobie innej. To jeden z najlepszych sposobów na tego typu problemy.
Net daje dzisiaj takie możliwości w tej dziedzinie, że doradzę Ci, byś się zbytnio nie rozpędzał, bo możesz mieć tych dziewczyn kilka i będzie kolejny kłopot - którą tu wybrać …
Tak może być, wiem co piszę …

6 polubień

No postaram sie chociaż nwm czy to będzie łatwe

1 polubienie

Nie będzie to łatwe, bo w 3 sekundy nie znajdziesz zapewne nikogo. Ale jak nie zaczniesz działać, to zmniejszasz diametralnie szanse na cokolwiek a bezczynne siedzenie i rozmyślanie wpędzi Cię tylko w strasznego doła.

5 polubień

Już zdołowany jestem bo mnie na sylwester mnie zaprosiła a ja napisałem że będe ale chyba zrezygnuje i nie pójde

Jest jeszcze drugi sposób. Zerwij z dziewczyną wszelkie możliwe kontakty. Powoli stanie się ona wreszcie dla Ciebie nieważna.
I bardzo uważaj na to, w czyje ramiona teraz wpadniesz, bo osoba, która ma być tylko zastępstwem zwykle zostaje potem porzucona i przez to skrzywdzona, jeśli zdąży zaangażować się uczuciowo.

4 polubienia

No nawet jak wszystkie kontakty zerwe to i tak jak wróce to w szkole ją będe widział

1 polubienie

To nie patrz na nią. :relaxed:

Z Twojej klasy jest? Jeśli nie, to wcale nie tak często ją będziesz widział.

No niestety z mojej klasy

2 polubienia

A ten koleś? Jak jest nie ze szkoły to przynajmniej nie będziesz widział tych ich czułości…

Uuuuu… Współczuję. To trudno nie widzieć, Szukaj sobie zainteresowań zastępczych. To nie musi być koniecznie następna miłość. To może być jakieś fajne hobby, zdobywanie wiadomości na jakiś najbardziej interesujący Cię temat, zawieranie nowych znajomości nawet przez internet (mogą być naprawdę interesujące.)

6 polubień

No na szczęście on jest z innego miasta i ona w święta akurat do babci pojechała a on tam mieszka no i no

Ty wez się w garść

Gdybym była Tobą, nie chciałabym już tej dziewczyny. Jeżeli przez tyle czasu nie zauważyła, że jesteś nią zainteresowany, to nawet jeśli im nie wyjdzie i wreszcie zauważy, że jesteś to i tak byłbyś dla niej tylko kimś mniej ważnym. Kimś zamiast tamtego, a nie tym jedynym na świecie chłopakiem numer jeden.
Na pewno tego nie chcesz.
Być może o Tobie teraz też często myśli jakaś inna dziewczyna, a Ty mając myśli zajęte tamtą nie zauważasz tego?

5 polubień

Racja dość tego bo strace wszystko przez nią skoro jestem dla niej planem awaryjnym to nie spada olać ją a na ten sylwester do niej nie ide nie mam po co

4 polubienia

No widzisz. Nie ma co wegetować jak ona się nie deklaruje.

2 polubienia

No wiem już jej nawet napisałem że na sylwestra do niej nie ide i już będe sie starał do niej nie pisać

Wyobraź sobie że właśnie obciąga tamtemu leszczowi i liże mu truskawkę.
:stuck_out_tongue_winking_eye:

Weź kurde to dobija