Jak sie odkochać?

Przecież FAJNIE BYĆ ZAKOCHANYM… :innocent:
Po co chcesz się odkochiwać?/odkochać???/
Jeśli zaprosiła Cię na zabawę sylwestrową, to idź i baw się dobrze.
Napisz nam potem,jak było?

Wcale niefajnie. Człowiek czeka, cierpi, ma wątpliwości, przeżywa zazdrość nie pokój i inne takie. I jeszcze myśli, że bycie na takim haju jest fajne :confused: To ma nawet swój numer jako jedn.chorobowa F63.9 Generalnie może to trwać i 2lata i dłużej. Mi się wydaje, że zajęcie się czymś fajnym może pomóc…tylko taki szalony zauroczony to może nie chcieć się oddurzyć…choroba psychiczna po prostu.

2 polubienia

Nie już sie staram z tym pogodzić że poprostu koniec tego.Chce to zakończyć już jej napisałem że na sylwestra nie ide bo zdołowany jestem. Pisała mi że może jednak zmienie zdanie że jak pójde to nie będe zdołowany ale nie ide poprostu nie i tyle.No i staram sie pogodzić z tym że ona ma chłopaka i staram sie myśleć o czymś przyjemnym no i obym przetrwał ten okres

A może do ciebie wróci.
Rozpuść plotkę że tamten ją zdradza
:smiling_imp:

1 polubienie

…albo jest bi.Chociaż ta o zdradzie jest lepsza.

1 polubienie

On ją powiedzmy że zdradził bo ją olewał i pisał z jej najlepszą przyjaciółką ale no raczej nie chciałbym czegoś takiego robić

1 polubienie

Ładniejszą i mądrzejszą babę znaleźć i już. :sunglasses::+1:

3 polubienia

No właśnie to chciałbym spróbować zrobić ale z tym może być problem do szkoły średniej może poczekam to sie może uda

1 polubienie

Zadurzyć się w gupiej to jeszcze gorzej niż się w ogóle zadurzyć :frowning:

2 polubienia

No wiem o tym ale ona głupia nie jest chociaż w tej sprawie to poprostu ma zasłonięte oczy i nie widzi że źle robi no ale no cóż

1 polubienie

Pewnie jakaś chytra jędza jak Lalka a Ty tom… jak ten biedny Wokulski…

1 polubienie

Eeee…nie przejmuj się nią. Co ma być to będzie. :upside_down_face:

No wiem jak sie kiedyś uda to sie uda i tyle a narazie na nią nie czekam będe starał sie o niej nie myśleć ale no to nie będzie proste

No chytra to mało powiedziane

2 polubienia

Zakochałes sie w maniupulatorce

Możliwe bo sam to już zaczynam widzieć

1 polubienie

Ej XD bo wczoraj se leże i staram sie nie myśleć o niej. I tak pomyślałem o innej i zauroczyłem się tą inną lekko XD. No i pomyślałem se że do tej innej napisze tylko problem jest jeden ja sie z nią z nam z klas 1-3 a to troche dawno było jednak ale se pomyślałem że poprostu napisze hej jak tam święta mijają a dalej to jakoś będzie

3 polubienia

Z tym zakochaniem to same problemy. Potem człowiek chudnie, spać nie może albo na odwrót jak zobaczy obiekt westchnień to nabiera energii i wypieków dostaje. A ile to energii zużywa…
Na pocieszenie Ci powiem, że gorzej by mogło być, jakby się jakaś panna w Tobie zauroczyła a Ty w niej nie i by był problem.
A do tej nowej napisać zawsze można.

2 polubienia

Ej bo wiem że źli będziecie na mnie ale weźcie jakoś zmotywujcie żeby do tej drugiej napisać bo znowu mam jakąś blokade

3 polubienia

Napiszesz jak blokada minie. Nic na siłę. Na wszystko przychodzi właściwy czas.
Może blokuje Cię twoja własna podświadomość? Może wie coś, o czym tak świadomie nie wiesz? Czasami warto kierować się intuicją, nie samym tylko rozumem.

2 polubienia