Jak sie odkochać?

No w sumie dobrze mówisz jak sie zbiore to napisze

3 polubienia

Dobra wczoraj napisałem do tej drugiej i troche popisaliśmy.Ale ta w której byłem zakochamy ciągle mnie pyta czy może nie zmieniłem zdania i czy nie przyjde na sylwestra a ja ciągle jej mówie że nie no i co teraz bo z jedną pisze ale tak lekko tylko zauroczony jestem i to tak przeszkadza czuje że jestem poprostu w pustce i nwm co dalej

Pochwal się za to że się odważyłeś, powiedziałeś, zrobiłeś, że próbowałeś. To jest mega ważne zrobiłeś co mogłeś. Potraktuj to jako trening. Wiem, to boli, wkurza i ogólna załamka: nie trzeba walczyć z tymi uczuciami, bo to tylko pogarsza sprawę. Może też się nią zainteresowałeś, bo była trudna do zdobycia? Teraz wygląda że ona Cię trochę wykorzystuje, zwierza się a potem wraca do swojego mena. Bądźcie znajomymi ale może warto ochłodzić tę przyjaźń i przejść do etapu zwykłego koleżeństwa? @Banasek ma rację Internet jest pełny ludzi, którzy szukają znajomości, miłości, relacji. Skorzystaj z serwisów randkowych, aplikacji. Nie oczekuj za dużo, spotykaj się, trenuj, może coś ciekawego się wydarzy? Może trochę odpocznij a potem zacznij się spotykać? Jak Ci będzie najlepiej.

3 polubienia

PS. I zawsze pisz do kilku osób, albo nawet kilkunastu większa szansa na sukces.

2 polubienia

Spokojnie, przyroda pustki nie lubi.
Wczesniej czy pozniej cos się pojawi :wink:

2 polubienia

Tylko wiesz: nie na kilka frontów jak tamta robi. Ona sama się sobie krzywdę robi …

No jej problem jak za pół roku będzie w moim miejscu i to ona będzie cierpieć

1 polubienie

Ogólnie to nawet mi na wiadomość nie chce ona odpisać i cały czas ze swoim chłopakiem pisze ale w sumie to dla mnie lepiej jak nie pisze przynajmniej nie cierpie i nie myśle o niej

2 polubienia

Jeżeli nawet wreszcie odpisze, to przetrzymaj ją przynajmniej tyle samo, co ona Ciebie. Nie masz nic innego do roboty tylko pisać z nią? Są ciekawsi ludzie z którymi możesz popisać.

4 polubienia

No wiem wiem ja z innymi też pisze i inne rzeczy robie ją olewam niech se żyje dalej jej problem

1 polubienie

@tom72828 Nie chodzi żebyś grał na ileś frontów, tylko żebyś umawiał się z wieloma dziewczynami aż uznasz że któraś jest odpowiednio fajna żeby rozpocząć jakiś związek, no chyba że za pierwszym razem trafisz w 10tkę bo i tak może być.

Dobra pękłem już nie wytrzymuje cały czas mam tylko w głowie ją i jej chłopaka już płakałem nwm co ja mam zrobić mam tego dość

A masz jakieś szczególne zainteresowania, hobby?

No jakieś mam

@tom72828 Nie walcz z tym, emocje muszą wybrzmieć. Teraz jest ciężko ale potem będzie już tylko lepiej. Było to dla Ciebie bardzo ważne. Dobrze robi spacer, jakiś sport, zrobienie tego co lubisz. Czas leczy rany. Może masz kogoś z kimś możesz pogadać? Są też telefony zaufania, tam zazwyczaj siedzi ktoś, kto wie jak rozmawiać: warto.

Porozmawiałem z przyjaciółką popłakałem ale no doradziła mi to co wy czyli żeby kontakt urwać no i chyba tak zrobie

2 polubienia

Z czasem bedziesz się śmiał z pierwszych zauroczen :wink::upside_down_face:

1 polubienie

Może tak będzie

2 polubienia

Nie może, ale na pewno. Teraz jeszcze o tym nie wiesz, no bo i skąd. Zrywając z koleżanką wszelkie kontakty pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

  1. Coraz mniej o niej myślisz i Twoje serduszko powoli wraca do zdrowia, a myślenie o niej coraz bardziej pokrywa kurz zapomnienia.
  2. Gwałtownie i niespodziewanie zabierasz jej siebie. Nawet jeśli jej na Tobie nie zależało - odczuje ten brak, poczuje pustkę i złość że jak śmiałeś i odczuje to jako porażkę dla swych uwodzicielskich talentów. Przypuszczam, że o żadnej zemście nie marzysz, ale to, że “sama się zrobiła” raczej poprawi Ci nastrój.
4 polubienia

No faktycznie dobrze mówisz tylki mam taki jeszc,e jeden problem już taki no
Wczoraj ostatni raz z nią pisałem i wczoraj miała urodziny no i jakiś tam biustonosz dostała od koleżanek z okazji tego że jest “legalna” no i powiedziały że to dla jej chłopaka.No i mówiły jej że ona sie puści ale no to mnie tak troche boli i troche nwm co o tym sądzić

1 polubienie