Jak się relaksujecie?

Wtedy jeszcze nie miałam tunelu :joy:

1 polubienie

Bo miałaś malutko pudełek?
Ok. Jadę!
Uprzedzam: wszystkie wylądują na śmietniku, nawet jeśli są w nich skarby! :smiley:

To jest spisek :rage: Przyznaj, z kim się zmówiłaś ?

1 polubienie

Nie spisek! Święta będą. Porządek ma być! Żadnych pudeł!
…czyżbym nie była jedyną osobą chcącą wywalić Ci pudła na śmietnik? :wink:

Przynajmniej bronią dostępu do okna i nie trzeba myć szyb.

1 polubienie

A czy Ty chociaż przed poprzednimi świętami umyłaś je?
Coś Ty tu kombinujesz i oszukujesz mnie :thinking:

1 polubienie

Nie wiem, bo nie pamiętam…kurcze, czy ja wtedy nie miałam przypadkiem jakichś innych potrzeb? Teraz przygotowuję kamuflaż…może szpinakiem je pomarzę :slight_smile:

1 polubienie

Nunu!!!
Kuźwa! Na forum piszemy a nie na priwie!!!
Ludzie przeczytają, jeszcze ktoś uwierzy, że prawdę piszesz i pomyśli, że jesteś bałaganiara. :wink:
Idę na priw!

Przypomniałaś mi oglądaną kilka lat temu “Perfekcyjną panią domu”. Obejrzałam tylko 1 odcinek i powiedziałam: to nie dla mnie. Kazała właścicielowi wyrzucić na śmieci ze 3/4 wszystkiego co miał. Nieważne: zdjęcia, pamiątki, czy kolekcje zbierane od lat. To chyba był modelarz - hobbysta.
Ja bym nie pozwoliła! Wara od moich “przydasi” . Wciąż się przydają :slight_smile: I wara od mojego hobby. Nawet mąż już nie wchodzi do mojego pokoju “do pracy” :slight_smile:

6 polubień

No chyba bym zabił…Co to za"pani domu"???Jakaś osiedlowa policja???

2 polubienia

Jeśli dobrze pamiętam, to była to pani Rozenek, obecna druga? Trzecia? żona Majdana. Słynni z tego, że są słynni.

Program telewizyjny.
Jakis format reality.

Prowadzony przez aktualnie celebrytke i zone Radoslawa Majdana, ktory z pilkarza przeistoczyl sie w “osobowosc medialna”

1 polubienie

Majdan byl dawno temu,dobrym bramkarzem.Ale jesli oni są nikim to dlaczego wpierdzielają sie innym do domów?I jeszcze wydają polecenia…
Co to jest za bajzel???Jakiś program w tv jak sie domyślam…To akurat ten poziom…

1 polubienie

Straczy.Na zbity pysk,NATYCHMIAST!!!

1 polubienie

:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

Ale tutaj nie ma nic do śmiechu! Miasteczko"przytul mnie" :worried:

Program telewizyjny - cała seria TVN. Ktoś ich promuje, ktoś kręci film i ktoś zarabia na puszczanych reklamach, bo ktoś ten film ogląda. Kasa, za wszelką cenę kasa.

Tak. A swoje książki ja dźwgam i przstawiam sama.

Bo ja bym na zbita skorupe nie pysk…

Ja kiedyś jakies pare odcinkow takiego angielskiego reality o sprzątaniu to ogladalam. Kobitka w gumowych rekawicach zdobionych piorkami sprzątała. Ale te domy to byly na poziomie zasyfialego syndromu Diogenesa.

1 polubienie