Jak się zachowasz, gdy wkrótce hipotetycznie wszędzie będą się

tworzyły wielkie dziury i szczeliny w ziemi - najpierw kilka tygodniowo, zaraz kilkanaście i kilkadziesiąt, co już będzie paraliżem cywilizacyjnym, a za miesiąc już będą ich setki i tysiące?

Ja wyciągnę rower i będę przemieszczał się w kierunku cieplejszym, choć może postaram się o wózek dwukołowy.

Jeśli nie lubisz wielkich dziur i szczelin w ziemi, to mogą być jeszcze powodzie, tsunami, pożary, osunięcia ziemi. Wybór jest niemały. Oczywiście nie przeczy to rodzeniu Drugiego Kssiężyca.

kolego u mnie tsunami, trzesienia ziemi to moze wystapic. a jak walnie suprewulkan zwany Polami Flegrejskimi to Cie dostawi na tamten swiat bez roweru…

3 polubienia

Obawiam sie, że rowerem nie przejdziesz po tych dziurach i szczelin nie ominiesz.
Bardziej przydałby się do tego celu jakiś nieharmonijny aparat latający.

3 polubienia

Dzięki za przypomnienie mi o trzęsieniach ziemi, które przeoczyłem…

1 polubienie

skrzydła mu z wrażenia wyrosną…

2 polubienia

Oczywiście masz rację z tym rowerem.

1 polubienie

A w jaki sposób ma się rodzić drugi księżyc?

Przez oddzielenie od Macierzy…

1 polubienie

Chyba nie zaśpiewasz, zamiast wszędzie wiszą lustra", wszędzie powstają dziury i szczeliny?

Dla otoczenia bedzie lepiej jak spiewac nie będę. Bo to moze byc gorsze od naturalnego kataklizmu

1 polubienie

Już skomponowano i wyśpiewano tysiące piosenek, i jakby nie ma po nich śladu.

1 polubienie

A po co budować w Polsce 4 miasta skoro niedługo będą powstawać duże dziury itd?

2 polubienia

Jeśli ziemia na urodzić księżyc to dziura musi być duża. Tutaj cesarki się nie przewiduje

3 polubienia

Oczywiście masz pełną rację. Przeważnie dobrze jest mieć alternatywne wyjścia, rozwiązania. Ideę czterech miast zmodyfikowałem do jednego 200-milionowego, ale najlepszym rozwiązaniem problemów ludzkiej nieharmonijności cywilizacyjnej, jest zwrócenie się ku wywyższeniu Doskonałego Systemu Harmonii Natury (DSHN), zwłaszcza przestawiając się ludzi na harmonijne odżywianie wylącznie słodkimi, dojrzałymi owocami.

1 polubienie