Jak skomentować sukces?

Od The Gun,u mnie wszystko sie zaczeło…Cała kolekcja.Od The Gun i Christie…
Nie znam takiej skladanki Stonesow…No ale skladakow Stonesow byly dziesiatki:))
Co to jest za tłoczenie Animalsow?
No i czy masz Hendrixa w pierwotnej okladce z panienkami?

1 polubienie

Po kolei; Stonesów mam pierwszą płytę, nie składankę. W jazzie mam miksa na chyba dwóch albumach. Wybacz, ale tłoczenia Animalsów nie pamiętam.
A tę okładkę Hendrixa, kuwra, wziąłem przehandlowałem, czego bardzo żałuję.
Mam też czwórkę abo dwójkę Janis Joplin. Nie pytaj, jakie wydanie.
I teraz nie pamiętam, czy Mercedes Benz miałem na taśmie, czy na płycie?

1 polubienie

Stonesi nagrali jedynke,bez tytulu.A samo Satisfaction,prawie 2 lata pozniej…Cos tu nie gra :slightly_smiling_face:
Moze tez byc tak ze masz wydanie rosyjskie chyba…Ktos we wschodniej Europie,wydawal albumy i dogrywal do nich single bez ladu i skladu…Ale to dopiero na cd…
To znaczy ze masz Electric Ladyland bez okladki?
Ci Animalsi na winylu,to rzadkość dzisiaj…

1 polubienie

Animalsów mam na pewno i to chyba jeszcze fajansowa płyta. Co do Stonesów, pewnie masz rację, nie pamiętam, jak wpadła w moje ręce.
Hehe. przypomniało mi się, że mam Koterbską też na porcelanie. Pojęcia wtedy nie miałem, że to stanie się cenne. Słuchaj, Juras, zrobię dużo, żebyś to przejrzał. Może się uda? Teraz mam co innego na łbie.

1 polubienie

Mam dwa zapełnione duże kartony i jeden średni.

1 polubienie

Kurde,fajnie by bylo.Moge siedziec nad takim kartonem godzinami :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Dzisiaj podobno w pewnych kregach nawet kasety przeżywają renesans…

1 polubienie

Rozumiem Cię dogłębnie. Też mam takie coś, nad którymi siedzę dniami i tygodniami.

1 polubienie

A później czasem i na naszem forum wymądrzam się… :grinning:

1 polubienie

Robienie użytku z wiedzy to nie wymądrzanie sie.
Poza tym,potrafisz zainteresowac osoby postronne.Niemal kazde forum pokazuje ze bez wzgledu na tematyke,to wcale nie taki czesty dar.
Ostatnio wszedlem pare razy na pozamuzyczne strony na fejsie…Tam ludzie potrafią tylko krzyczeć albo…prezentują wakacyjny humor[taki eufemizm…]
Z kolei na takim cyclingnews,nie spotkalem nigdy jakiejkolwiek agresji co na polskich forach sportowych jest wykluczone.

1 polubienie

Połomskiego też mam. Zapomniałem na śmierć o Polanach. Mam, a jakże. :smile:

1 polubienie

Szukam tych Polan w jakiejkolwiek wersji ale nawet wznowienia na winylu,w idiotycznej okladce,nigdzie nie ma…
W normalnym fonograficznie kraju,juz dawno wydanoby na osobnej plycie,ich nagrania dla radia.Kazdy zespol z tamtych lat,ma dzisiaj w dyskografii,cos co nosi tytul,“Live At BBC”.
Przeciez oni chyba jako jedynie w tej czesci świata,nagrywali utwory The Artwoods!

1 polubienie

Mgliście sobie przypominam, że na okładce był cały zespół. Ja te wszystkie płyty spakowałem w 89, kiedy padł mi adapter. Postanowiłem wszystko przegrać na płyty kompaktowe, które wtedy były nowością, ale nie zrealizowałem tego.

1 polubienie

Oryginalna okladka jest ok.
Wznowienie to…miniaturka okladki plus jakies zółte czy zielone tło :rage:

1 polubienie

Znalazłem przed chwilą tę okładkę na YT. Właśnie taką mam.
Na pierwszej stronie są oryginalne utwory zespołu i te idą w YT, na drugiej covery zachodnich przebojów, tych autor nie dal. To płyta z 1968 roku.

1 polubienie

Wszystko sie zgadza :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Dzwonił do mnie wczoraj mój brat i ja zapytałem go, gdzie te kartony są i czy w ogóle są.
Są, ma je w domu po naszych rodzicach, ale nie zaglądał do nich. Poprosiłem go by sprawdził, czy te płyty, są całe, przynajmniej. A ja myślał będę o uzyskaniu adaptera.
Albo te dobre dam do przegrania jakiemuś studiu tym się zajmującemu.

1 polubienie

Jak bedziesz w Polsce,zrob z tym porządek!
Jestem pewien ze tam sa rzeczy o ktorych mozesz nie pamietać…

1 polubienie

Tam jest o wiele więcej tego, co nie pamiętam, niż pamiętam.

1 polubienie

No to sam widzisz…OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA!
W Polsce,o czym sie dzisiaj rzadko pamieta,wydawano znakomite a dzisiaj unikalne plyty jazzowe [Count Basie,Swingle Singers,Duke Ellington] oraz pop rockowe jak The Tremeloes czy The Love Affair…Moze to tam leży? :smile: