Jak smacznie przyrządzić?

Z fetą są najlepsze. Tylko już nie solisz bo feta jest słona.

1 polubienie

Dzięki.
Zrobię takie kolejnym razem !
Kto jak kto ale Ty się znasz na gotowaniu.
Co ostatnio jeszcze robiłaś dobrego?

1 polubienie

Papryke nadziewaną, Pavlową z jagodami i pomidorową :slight_smile: Jak zjemy tą paprykę to chce zrobić szynkę wieprzową w słodkich gruszkach, z cynamonem, ogórkami kiszonymi, miodem, cebula, czosnkiem i włoskimi ziołami. Uwielbiam to, to jest takie dobre jak nic na świecie.

2 polubienia

Dzięki

1 polubienie

Brzmi fenomenalnie!!
Ta szynka!
Też chce taka zrobić!!
Ps .beza to nie ma moje 2 lewe ręce

1 polubienie

@anon78353551 mogłabyś to z lekka pokazać na zdjęciu ? Mam cynamon w domu , może też zrobię.
No dobra , żartowałam , ale chętnie to zobaczę , mięsa mi się nie chce wyjmować , nie mamy ochoty jeść , dzisiaj najnormalniejsze placki ziemniaczane zrobiłam i nektarynkami dociągam.

2 polubienia

Na zdjęciu wygląda zupełnie jak normalne jedzenie :wink: Tu jest szynka w pomarańczach z cynamonem:

obraz

3 polubienia

Tu mi @anon78353551 podpadlas - nie cierpie zestawienia cynamon plus mieso

Gdy tak sobie przejrzałem powyższe prezentacje, to od razu nabrałem ochoty na normalnego schabowego albo zwyczajne żeberka. Lub chociaż tatara. :kissing_smiling_eyes:

1 polubienie

A ja na frytki🥰

Wolę normalne ziemniaczki, a najlepiej puure.

2 polubienia

Od wielu lat uznaje ziemniaki za bardzo cenna jarzyne. Sposobow co z tego zrobic?

1 polubienie

A ja ubóstwiam. To takie arabskie.

1 polubienie

Do tej pory połączyłam mieso z ananasem lub brzoskwinią ( pomijam śliwki suszone w bigosie) i jakoś nie poprosili o repetę. Ciekawa byłam doznań wzrokowych.
Dzięki.

Spróbuj bo warto, moja mama to wynalazła w necie i teraz szalejemy ze smakami. Możesz zacząć od jabłek i soku jabłkowego do duszonego mięsa. Pychota. Pasuja też suszone daktyle, cynamon itp. Śmiało eksperymentuj.

Takie danie robisz normalnie, z cebulą, czosnkiem, majerankiem, tymiankiem itp. Słodka nuta owocowa uzupełnia smak. Nie zastanawiaj sie Ewa, żyje sie raz :smile:

2 polubienia

Cynamon lubię tylko ja , łączenie mięsa z owocami też. Myślę żeby je przemycić w jakimś daniu bo owoce uwielbiamy wszyscy.

1 polubienie

To wyjmij z gara swoją dolę i przygotuj. Sama nieraz robię 3 różne dania z jednego bo każdy woli coś innego.

1 polubienie

Ale powiem Ci że to mięso z jabłkami, daktylami i cynamonem pokochała nawet moja teściowa księżniczka która nie lubi żadnych nowości i jest obrzydliwie wybredna. Wszystko musi być tradycyjne.

3 polubienia

Szkoda, że Twoim teściem nie jestem. Żarłbym te potrawy z ręki.

1 polubienie

Moja teściowa też by to zjadła z apetytem , to bardzo prosta i skromną kobieta , wiele z życia nie czerpała, zawsze gotowała pod gusta rodziny, jak jest że mną , pokazuje jej , że jest coś więcej jak świnie i zalewajka.

1 polubienie