Jak tam prezenty? Przydadzą się? Czy od jutra w kategorii sprzedam/zamienię?

6 polubień

Bardzo!
Co do jednego,przydadzą sie i dwa juz są w użyciu :relaxed:
Jestem cały happy bo wyjątkowo fajnie w tym roku sie poukładało!

2 polubienia

Zupełnie ok. Zwłaszcza ze to ja szykowałam wszystkie prezenty - i rodzinie i sobie. Same drobiazgi ale to o gest i pamięć chodzi nie o wypas. Pozytywnie zaskoczył mnie wolczer do teatru - trzeba w ciągu pół roku zamówić bilety. Mężowi w pracy w ramach socjalnego dawali a ja się z tego cieszę. Bo to jedyny prezent o którym nie wiedziałam.
Odkryłam ze większą frajdę sprawi mi dawanie. Kompletowałam te podarki od listopada. Część on line.

5 polubień

Każdym prezentem bardzo się ucieszyłam. Trafione. Wszystkie. :grinning:

5 polubień

Dostałem jak zawsze prezenty praktyczne. Skarpety z bambusa, antyperspirant i koszulkę z logiem Rolling Stones.

4 polubienia

…w końcu nikt tak dobrze Cię nie zna jak Mikołaj :joy:

2 polubienia

Nie narzekam na Mikołaja. W końcu dożyłam tych prezentów…mógł jednak przy okazji podrzucić Białego Jelenia, bo mi się skończył.

3 polubienia

Mnie się dopiero kończy ten Jeleń więc nie dostałem - pewnie dlatego.A jak się skończy to Mikołaj będzie już na urlopie i o żadnych reklamacjach nie będzie chciał słyszeć.

3 polubienia

Mikołaj nie ma jelenia tylko renifera :wink:

2 polubienia

Ale jeden źwierz do drugiego podobny i jak dobry kucharz przyrządzi to nie wiadomo,któren to na telerzu.

2 polubienia

Dziś reklamowałam bo dobry ino mało :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

No tak… podobny, ale Biały Jeleń świetnie myje i domywa, a renifer, to już nie :wink:

4 polubienia

Dostałam książki.
Przeczytam i puszczę dalej w obieg.
TAKIE prezenty jak i kwiatki doniczkowe zawsze przyjmę… :wink:

1 polubienie