Jak tam single?

@birbant Ja śpiewam tylko na trzeźwo, inaczej nie wyciągnę wysokiego C😜

3 polubienia

A na co nam te C potrzebne? @efka zapodała, co jest niezbędne. :innocent:

2 polubienia

@efka Hehee:-DDDDDD

1 polubienie

Kusisz @birbant
Mierz siły na zamiary, efka jeszcze sporo pamięta z czasów, kiedy gimnastykę akrobatyczną ćwiczyła.

2 polubienia

@birbant Racja!:smiley:

1 polubienie

Jakżebym śmiał kusić. Za wątły i za delikatny jestem, ot co… :innocent:

1 polubienie

@waranzkomodo
Każdy ma czas na hobby, nawet kobiety pracujące z 4 dzieci.

Dobrze, że delikatny, bicia w sypialni nie zniesę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Chyba, że serc bicia… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To rzecz oczywista.
Bez miłości, nie ma czułości :wink:

1 polubienie

I żeby głowa nie bolała. :crazy_face:

1 polubienie

Aż tak stary nie jestem na 3 wiek, założyłem konto do grupy kulinarnej w Facebooku i tam też mam nagonkę za ciekawe opinie. Jak na jednego to ledwie ogarynam góra 2 kobiety, choć jedna wystarcza jeśli rozumie życie bez focha. Ja żyję i daję źyć innym. Są momenty że pomoc kobiety by się zdała by co nieco pomóc ogarnąć - wam pewne rzeczy wychodzą lepiej / chyba ? / ale staram się być nie uzależniony, przyzwyczajenia to rzecz gustu i można zmienić. Częściej mi nie odpowiada nieszczerość i sztywność czy udawanie kogoś innego co wyczuwam. A tak to przyłożony do rany jak plaster leczę drugą stronę - od nieśmiałości, nie wiary w siebie, w swe możliwości, szukam plusów nie odwrotnie. Kiedyś miałem swój typ kobiety i kiedyś takiej szukałem, była 1 nieszczęśliwa i znikła, czyli chyba marzyłem. Dziś mi to obojętne, byle była sobą, ładna specjalnie być nie musi / ładne krótko żyją w małżeństwie i byle jak, a i by od czasu do czasu przypominała kobietę w sukni - długa to szał albo krótka - to z braku laku, na te w spodniach to już oczy bolą od patrzenia, czy makijarzy

To nie są zwiaxki tylko fuck friendd

to po co w ogóle z kimś być jak się zdradzają?

1 polubienie

Mnie @Andi o to nie pytaj.
Są ludzie, którzy potrafią zdradę wybaczyć.

Zdrady, rozwalanie cudzych związków to podłość nad podłościami.

1 polubienie

wiem
ja bym nie wybaczyla

1 polubienie

Też bym szukała innego :rofl:
Łzy bym za łajzą nie uroniła.

2 polubienia