Jak tam u was wygląda życie teraz w związku z covidem?

U mnie się nic nie zmieniło, nawet nie mam powrotu do pierwotnej szczepionki legalnie czy za kasę dla świętego spokoju i lekarze nie nalegają na szczepienia. Dużo osób dookoła mnie i kolegów z pracy i ich rodzin umarło / umiera na dziwne choroby znienacka trudne do zdiagnozowania, oczywiście nie pada słowo wirus /. Ludzie przynoszą zwolnienia na 3 miesiące,

1 polubienie

@collins02 , u mnie ostatni raz padało w kwietniu. Od maja na okrągło ponad 30 stopni.

4 polubienia

No ale w Anglii???Ojczyzna deszczu i to nie tylko w literaturze :innocent:
Nie byłem na Korsyce ale byłem na Sycylii i tam takie rzeczy co roku…

4 polubienia

Ja tylko popieram naszego szeryfa - kilka lat temu zbudowali odsalarnie wody morskiej i wody w kranie nie zabraknie

2 polubienia

A już mówili, że policja i WOT będzie pilnować, żeby ludzie i zwierzęta się w niej nie kąpali :confused:

1 polubienie

Moje wyobrażenie o Anglii prysło XD

Sprobuj jeszcze raz, jak wytrzezwiejesz… :wink:

No popatrz, poseł G. Witkowski ględzi na wizji że nie ma zagrożenia i można się bezpiecznie kąpać w Odrze, a Niemieckie badania są kłamstwem oskarżającym partię pis i rząd. Ludzie teraz czekają by sam osobiście to udowodnił i popływał, ino nie ma na teraz kąpielówek :rofl:, jak mu turyści oddawali swoje zapasowe to to nie dla niego bo on uczulony na materiał jest. Pewnie chodzi w koronkowych

3 polubienia

Kolego sran trzezwosci osiagnelam we wczesnym dziecinstwie i od tego czasu jestem konserwatywna w pogladach w kwestii, szklo ma byc czyste i pelne :wink:

1 polubienie

to dobrze, że na Ukrainie chociaż normalnie.
w Polsce nie wróciło tak do końca: niektórzy są tak mocno owładnięci propagandą TVPis, że dalej w to wierzą. Miałem anginę z powikłaniem zapalenia ucha ostatnio, brałem antybiotyki, a ktoś z rodziny (owładnięty TVPis) próbował mi wmówić, że to może covid.

3 polubienia

Wróci w przyszłym tygodniu,jesli wierzyć synoptykom…Oby.

1 polubienie

A co ma syn optyka do tego? Czy jako potomek osoby związanej ze wzrokiem, postrzega rzeczywistość wyraźniej? :thinking:

:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

nie wygląda

2 polubienia

Bo i tak bywa, iż syn optyka, dachy optyka… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Co do covid to stalo sie slowem wytrychem.
Angina jest chorobą bakteryjną nie wirusową
Jesli Cię meczy to zrób test jaki rodzaj i odpowiedni antybiotyk
Wstyd dla polskiej opieki, ze nie jest to jedno z pierwszych badan

2 polubienia

no czekam na wyniki wymazu se

2 polubienia

W Polsce wirus był w odwrocie, ale chyba wraca, bo coś w TV mawiają o kolejnej fali. Tak czy siak wątpię, że lockdown wróci w tak twardej postaci jak na początku pandemii.

2 polubienia

Polska Niemcom skrycie go przerzuciła… :crazy_face:

5 polubień

Ja się dowiedziałem ostatnio, że to wina Tuska XD Serio XD

Ano też mam takie wrażenie, że wszystko już nie wygląda tak jak wcześniej :confused:

1 polubienie