Jak tam w nowym roku?

Jak w pytaniu :stuck_out_tongue: :fireworks: fff

1 polubienie

Dobrze.

Tak samo jak w 2021.

3 polubienia

Jak na razie, jestem zadowolony.

Oby było przynajmniej tak, jak przez te pierwsze trzy dni …

4 polubienia

To ja opowiem historyjkę, jeszcze z zeszłego roku.

W galerii handlowej do pięknej seksownej kobiety podchodzi facet w średniem wieku, łysawy z mięśniem piwnem i lekko zdyszany mówi do tej laski;
– przepraszam szanowną panią najmocniej, ale mam problem, bo gdzieś zaginęła mi żona i czy pani pomogła by mi jej poszukać…?
– Jaa…? Ja nawet nie wiem, jak pańska żona wygląda…
– Nie szkodzi. Wystarczy, że pójdziemy kawałek razem i od razu sama się znajdzie…

8 polubień

Nadal ciężko odpuścić zmartwienia nie chcą

3 polubienia

To ja jeszcze zapodam muzyczku s novym godam. Tylko nie gęgać, że nie jest ładna, że może taka, siaka czy owaka. Nie znam wszystkich Waszych gustów.
Aha, po rosyjsku jest jakby co kto jeszcze nie zauważył …

1 polubienie

O, butyrka, a właściwie, butyrki, to jest W Rosji więzienie dla politycznych, albo areszt śledczy w tych sprawach. Musiałbym gdzieś to sprawdzić…

1 polubienie

Butyrka to u mnie dziś prawie 5 godzin leci …

Żabula mówi, że ma na jakiś czas dość rosyjskiej muzyki … :grin:

Ona tylko nigdy Bayernu nie ma dość … :neutral_face:

2 polubienia

Tylko nie puszczaj jej, jak Bayern będzie oglądała. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Zwalniam służbę.Każę zaprzęgać powóz i udaję się na Białoruś uciekając przed biedą i oszołomami.Tam jest lepiej.

1 polubienie

Jak ona ogląda mecz, to koty są na baczność a ja uciekam z pokoju …

2 polubienia

Kalambur

Kaszubskie tak bokser na deskach ląduje
ta miła koleżanka układa piękne nam rebusy
i świetnie rozwiązuje.

3 polubienia

Nie zdążyłem do końca doczytać a już wiedziałem ← :eye: J

2 polubienia

Dyscyplina musi być, :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Akurat czytam książki Przechrzty. Butyrka, tak, jak Łubianka to dwa najcięższe stalinowskie więzienia śledcze. Tam, gdzie zdobywało się zeznania na wszelkie sposoby. Jak facet nie chciał zeznawać, to sprowadzano jego córkę np. 12 - letnią i zbiorowo gwałcono na jego oczach. O tym, że jemu samemu kopniakiem lokowano butelkę w odbycie nawet nie wspominam. Tortury były tak wymyślne, że normalny człowiek nie jest nawet w stanie ich sobie wyobrazić. Wobec “wrogów ludu” były dozwolone wszystkie “środki perswazji”.

4 polubienia

O to, to właśnie. Teraz mi przypomniałaś dokładnie. Dzięki.

Już za Lenina, komisarze ludowi, dostawali plan miesięczny rozstrzelań w swych obwodach,.

2 polubienia

Piękny kalambur, a rozwiązanie to już całkiem najpiękniejsze! :joy:

2 polubienia

Tak świetnego rebusu z takim ślicznym rozwiązaniem, to już dawno nie widziałam. :upside_down_face:

2 polubienia

Benasek, nie masz wyjścia, rysuj ten rebus…

Chyba Kaszuba już szuka? :shushing_face: :rofl:

2 polubienia