Jak udaje wam sie zachować pogodę życia wbrew trudnościom?

Nvie napisalem,ze to latwe,
Ale warto sie postarac.
Zycze powodzenia

2 polubienia

@joko, poradzisz sobie jak my wszyscy, teraz masz prawo cierpieć, tęsknić, płakać i wspominać :heart:

2 polubienia

:cherry_blossom:

2 polubienia

Niepoprawny optymizm i wiara w siebie.
Jezeli sam sobie iepomoge,to kto.
Warto umiec sie cieszyc malymi rzeczami,tym,co sie ma.

2 polubienia

@Leone_Marco ciężko mieć optymizm w chwili, kiedy od środka rozdziera nas ból , to jak wyzbycie się człowieczeństwa.
Trzeba przez to przejść, pogodzić się z faktem i nauczyć żyć na nowo.

2 polubienia

Absolutnie,nie wyzbywac sie czlowieczenstwa.
Trzeba robic wszystko,by pomoc,ale nie szkodzic sobie.
Niestety,nie jestesmy wszechmocni,a popadajac w jakas apatie,napewno bliskim nie pomozesz.wszelkie negatywne emocje dzialaja destrukcyjnie,nie tylko na nas samych,ale i na bliskich,bedacych w naszym otoczeniu.
Nie jest latwo zachowac spokoj,w trudnych chwilach.ale tez nie jest to niemozliwe.
Tu juz dzialaja nasze wewnetrzne/wrodzone cechy charakteru.

2 polubienia

Wiesz dlaczego ja z Wami pisałam mając żałobę? bo w oczach bliskich widziałam identyczny ból. Osoby niezwiązane emocjonalnie z nami i naszymi bliskim pomagają nam .

1 polubienie

A tonapewno.
Na stare pytamy zarejestrowalem sie,gdy jeszcze pisanie sprawialo miwielka trudnosc.
Wlasnie w tym celu,by swe mysli zajac czyms i
Dlatego czasem tu pisalem,ze to pytamkowie mnie uleczyli.nnym

2 polubienia

Właśnie o tym mówię :))))

1 polubienie

Nadzieja ze " coś byc musi do cholery za zakrętem"
Miłość ktorą obdarzam i (mam nadzieję) ljestem.obdarzana
Wiara w Boga ( w nim oparcie w trudnych chwilach)

2 polubienia

Ostatnio mam wyjątkowo stresujący czas prywatnie. Staram się nie tracić nadziei, wiem że muszę dla dzieci sobie radzić. Czytam książki, trochę biegam i popijam melise zamiast kawy.

1 polubienie

Pomaga poczucie wdzięczności czyli umiejętność docenienia dobrych rzeczy, które są w każdej sytuacji, ale często ich nie dostrzegamy, bo przyzwyczajamy się do dobrego. Można też potraktować dany problem jak wyzwanie i zastanowić się jak można go rozwiązać, nawet małymi kroczkami.

2 polubienia

Chyba wezmę z Ciebie przykład i zacznę cieszyć się drobiazgami. Przed chwilą chciał mnie ugryźć komar ale udało mi się go pogonić. Zawsze to coś.

3 polubienia

Czasem to rzeczywiscie pomaga
Ale sa wyjatki

Zawsze bylas pozytywnie nastawiona do swiata i dobrze sobie radzilas
Wiec mysle ze i teraz, mimo ze jest trudniej - sobie poradzisz, czego ci szczerze zycze!

1 polubienie

Mysle ze duzo w tym racji:

Kiedyś czytałam książkę
Optymiści nie potrzebują parasola , jest tam rozdział o autosugestii , nawet pomaga.

2 polubienia

Dzięki! Już wychodzimy na prostą ze zdrowiem

1 polubienie

Autosugesttia nie zmienia wydarzuen ale nasze podejscie do nich

3 polubienia

I o to właśnie chodzi , bywa przydatna “po” .

1 polubienie