Jak walczyć w obronie polski

Przed najezdzccami z zachodu?
W sumie dobra alternatywa dla edukacji seksualnej.

1 polubienie

Czyzby Niemcy wojne wypowiedzialy Polsce??

4 polubienia

Dobra muzyka. To może być puszczane na przerwach w szkole.

Na lekcji tez mozna sie puszczac))

3 polubienia

Tam śpiewają " nie zwycięży nas nigdy zaraza?" idealnie :rofl:

1 polubienie

Myślę że najlepiej zacząć od ortografii i pisowni nazw własnych.

2 polubienia

Wiadomo. Podstawy to rzecz święta.

Bez odbioru.

Ej, nie walcz w obronie. To ogranicza pole manewru. Twój oponent zawsze będzie wiedział, gdzie jest twój czuły punkt: będzie to, oczywiście, rzecz której bronisz. Atakować go można z różnych stron i w dowolnie wybranym momencie, a jako obrońca musisz być cały czas obecny w tym samym miejscu.

Lepiej popatrz, co osiągnęły środowiska homoseksualne. Co byś o nich nie myślał, to jednak kilkadziesiąt lat temu byli wyśmiewani i marginalizowani, a teraz główne siły polityczne walczą o ich głosy i nikogo to nie dziwi. Znaczy, coś zrobili dobrze. Poznaj ich metody działania, zwłaszcza te z czasów kiedy byli jeszcze mało znaczącą grupką gdzieś na marginesie, dostosuj do obecnej sytuacji i swoich własnych celów - i sam się zdziwisz, jak daleko zajdziesz.

3 polubienia

Czy chodzi Ci o Walkirie???

Jakimi najeźdźcami chłopcze? Urodziłeś się w wolnym, suwerennym kraju. Nie wiesz co to totalitaryzm, komuna, faszyzm, internowanie, stan wojenny, strajki, okupacja, holocaust. Doceń to kupując w szklanej galerii markowe adidasy made in china za euro zarobione w niemczech przez rodziców.

4 polubienia

Troche przezylem z tego co piszesz,nie poznalem okupacji,faszyzmu,holokaustu.
Czasem czytajam wypociny mlodych,wydaje mi sie,ze trzeba by bronic Polski,przed polakami.
Niektore ugrupowania zdolne sa zastosowac taktyke,spalonej ziemi’',by tylko wyszla ich racja.

5 polubień

Po pierwsze, co to ma do tego pytania?
A po drugie ty też tego nie wiesz a bardzo często błędnie używasz słowa faszyzm Komuna totalitaryzm naziści itp…
A w sumie po trzecie po co ciągle podkreślasz to euro i rodziców i Niemcy?

Najlepiej tak samo jak z urojeniami lub rozdwojeniem jaźni, bo to ten sam dział walki…

3 polubienia

Przedstawiciel skrajnej lewicy zabrał głos. Dziękujemy xd

Chodził kiedyś taki dowcip.
Dupoliz przychodzi do kierownika i mówi: "A Malinowski mówi, że pan jest idiotą, bo używa pan słów, których znaczenia pan nie rozumie.
Kierownik na to: “To mu powiedzcie, żeby mnie pocałował w d@@@pę i vice versa.”
Tyle w temacie.

3 polubienia

Nie mam pojęcia co to ma do mojego pytania ale dziękuję również za ten komentarz kierowniku.

“Najezdzcow” to mozesz miec najwyzej ze wschodu.A i to malo prawdopodobne…
Tak wiec,moze to przez piatek ale nie mam nawet bladego pojecia,o czym byl ten Twoj senny koszmar…

2 polubienia

Nie ma sensu poruszać już tego tematu. Zła pora, za dużo aktywnych użytkowników o innych pogladach🤣 w sumie nie wiem jak innych bo uważam się za osobę tolerancyjna. Pytanie oczywiście zadane prowokacyjnie, co niektórzy dali się złapać. Oczywiście co innego być osoba nie tolerancyjna a co innego naprzyklad mieć krytyczne zdanie do tak zwanej tęczowej zarr… fali wlewajacej się jak woda do każdej strzeliny i być tolerancyjnym do homo🤣

Trochę się pogubiłem w ostatnim zdaniu ostatniej odpowiedzi…