Jak wyczuć podczas ćwiczeń i odbudować mięsień na jednym pośladku?

Podciągnąć tak, żeby nie dotykała podłogi.

1 polubienie

Swoją drogą to ciekawe,że jeden pośladek Ci urósł,a drugi NIE???

2 polubienia

W to, że on z dupy wróży, to ja wierzę, ale nie wierzę, że są tacy co wierzą w te z dupy wróżby. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ok przeczytałaś więc usuwam.

1 polubienie

Masakra w życiu bym mu nie wystawiła…haha

I jak odbudowujesz tą tkankę?
Lekarstwa?
Galaretki?
Jakieś masaże ?
A może bardziej swojsko-siadanie jednym półdupkiem w pokrzywach,na mrowisku?
/Jasne ,że to nie PORADY MEDYCZNE,raczej próba amatorska!!!/

2 polubienia

Nie mam pojęcia… wzięłam się za ćwiczenia ale nie mam sił do nich… coś robię codziennie ale… rozpierdolił mi mięśnie na ramionach i wszędzie też, ich nie idzie odbudować… Tabsy łykam oczywiście i chyba przerzucę się na słodkie owoce i surowe warzywa. Cóż za wyrzeczenie … oczywiście nie od rana do wieczora.

2 polubienia

Przede wszystkim robić ćwiczenia które angażują tylko jedna nogę/pośladek zamiast robić takie gdzie większa prace może przejąć noga/poślad dominujący. Proponuje przysiady na jednej nodze z asekuracja, wejścia na taboret - najpierw jedna noga (ta słabsza) potem druga, przysiad bułgarski, martwy ciąg na jednej nodze czy wyprosty biodra przy użyciu jednej nogi. Ważne żeby robić dokładnie taka sama liczbę powtórzeń na każda stronę. Czucie mięśniowe przyjdzie z czasem

1 polubienie

Dlaczego?

Fajnie by było jakby wejście na jeden stopień spalało 0.5 kcal :slight_smile: Niestety wejście na wszystkie te stopnie „spalą” może ze 2-3kcal

2 polubienia

2 polubienia

Że niby mam coś takiego zrobić?:smiley: hmm i co mam się chycić rułki co przewodzi ciepło do sąsiada przy oknie?:smiley: oczywiście popróbuje. W domu, nie w siłowni. W domu to mam tylko rowerek i takie kółko aby sunąć w przód tułowiem… kupiłam i leży chyba zacznę używać.

1 polubienie

To maszyna do pleców i tricepsa a Ty możesz trzymać się futryny czy robiąc z podłogi - stołu lub krawędzi sofy

1 polubienie

Aha a ten przysiad co robi ta laska - czwarte zdjęcie od góry jest ok ? oczywiście chodzi o rozrost na obu pośladach, bo nie mam dużej sztangi tylko baniak z wodą… nie wchodzi zdjęcie z kompa czekaj… mam problem z wklejeniem tu podam link GOBLET SQUAT takie ćwiczenie

Te bułgarskie to masakra próbowałam ale słabo mam wyćwiczone ciało… póki co. Myślałam kiedyś, że łatwe a tu zonq:D

Wole go w takiej wersji jak na moim zdjęciu później. Tak naprawdę to zwykły przysiad i w takim układzie bardziej angażuje/izoluje mięśnie czworoglowe a mniej wchodzi w poślady. Natomiast tak jak przysiad ze sztanga trzymana z przodu, utrzymuje lepsza pozycje jeśli chodzi o plecy i nie potrzeba tak dużego ciężaru. Jeśli nie masz obciążeń to rob przysiady wolno. 5s zejście i szybkie powstanie, możesz tez zrobić z zatrzymaniem w połowie na 5s

2 polubienia

Na początku każdemu idzie słabo bo ciężko utrzymać równowagę - i o to chodzi, angażujemy mnóstwo mięśni stabilizujących, warto je robić

2 polubienia

Ja robiłam wczoraj tak przysiady, że zeszłam szybko w dół i zatrzymywałam się na dłużej w dole na ok 5 sec- prawie “tykając tyłkiem podłogi”, czyli odwrotnie lepiej.

1 polubienie

Wolno w dół i szybko do góry

1 polubienie

Naprawdę?
Tak mało się spala przy wchodzeniu po schodach?
Ale chyba i tak więcej idąc w górę niż w dół?
image
:innocent:

5 polubień