Jak wyczuć podczas ćwiczeń i odbudować mięsień na jednym pośladku?

Jeden mięsień podczas przysiadów pracuje a drugi nie… jeden się rozrósł ( co jest OK) a drugi mały wciąż, płaski. Jak “wyczuć” ten drugi mięsień na drugim pośladku by zaczął się rozwijać i rosnąć.

@Pitbul może Ty wiesz? :upside_down_face:

1 polubienie

Dziewczyno ty to masz problemy ostatnio. Napęd plyt, szklanka w szklance, półdupek i wiele innych kwiatków :sweat_smile:

3 polubienia

Tam mam. Jedne prozaiczne a inne takie, że żyć się odechciewa.

3 polubienia

Syklanka w syklance dalej stoi nierusyana :smiley:

Rób przysiady na jednej nodze, tej od płaskiego półdupka.

5 polubień

Wyższy stopień jazdy złapać równowagę, ale popróbuje rzecz jasna. Czego się nie zrobi…

2 polubienia

Początkowo trzymaj się czegoś rękami przy przysiadach.

1 polubienie

Trening czyni półdupek.

2 polubienia

Masakra- ciężko, bo boli mnie kolano. … znalazłam pomysł aby przy przysiadach normalnych ciężar przenosić tylko na jedną " płaską" stronę … się zobaczy…

2 polubienia

Wesolutka z ciebie istota :wink:

Byłam…

A teraz?

Oj tam. Typowe problemy pierwszego świata. Jeszcze pilot od TV jak się zepsuje, to dopiero tragedia będzie :wink: Albo jak zapomni, do której torebki klucze od samochodu schowała :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Może ten kwas hialuronowy, co te glonojady sobie w usta wstrzykują spróbować wstrzyknąć w półdupek? :wink:

1 polubienie

Wspomożesz Kanadyjczyku… obiecuję, że wyślę potem foty :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :joy:

A teraz nie.

Podobno WCHODZENIE po schodach wzmacnia pośladki.
Może skacz na jednej nodze???

2 polubienia

Ja kiedyś miałam taką robotę że po piętrach latałam non stop dodatkowo z obciążeniem w łapach i tyłek i ciało miałam twarde jak głaz… no ale teraz jest inaczej,.,

1 polubienie

Birbant a co ma zrobić z drugą nogą?

1 polubienie

Ugiąć w kolanie pewnie.

1 polubienie