Jak wyglądał najciekawszy początek znajomości z kimś z pytamy?

Moze moderacja pamieta Jego nick? :thinking:

1 polubienie

Migrant Worker?

2 polubienia

Nooo!No wlasnie!
To co Ty wypisujesz jesli go kojarzysz i to chyba lepiej ode mnie? :thinking:

2 polubienia

Pamięć figle płata, a moja szczególnie… Tak, jakoś mnie to pod dekla teraz wpadło. :grinning:

1 polubienie

Dla mnie ten rebus @joko to rewelka. I to jak szybko zrobiony.

2 polubienia

Hie hie, to kolega jeszcze za dużo do rebusów nie zaglądał.

To pierwsze lepsze dostępne wiadomo gdzie i wydobyte tak na pstryknięcie dwóch paluszków …

joko15

bir17

3

Jak byk (Fernando) “flagów” zatrzęsienie :grin: (nie angielskich, rzecz jasna)

2 polubienia

A ja się ucieszyłem, że se porozwiązywowuję, a tu, panie, dawno je mam zaliczone… :pleading_face:

2 polubienia

Dla kolegi Piochusa przedstawione - z flagami.
Teraz zauważyłem, że ta ruska nie bardzo jest w temacie, ale już mi sie innych nie chce szukać. Kto będzie chciał to znajdzie.
Leniom podziękujemy :grin:

2 polubienia

Kolega @anon18020312 rozwali je w try miga…

1 polubienie

Nie mam w tym względzie jakichkolwiek wątpliwości.

Potem zapomni wysłać, ale to już wiemy :grinning:

2 polubienia

wyglada, ze co najlepsze przede mna :slight_smile:

1 polubienie

Ktoś obiecał, że zajrzy … :thinking:

Obiecanki cacanki a gupi czeka … :grin:

2 polubienia

przede mna dlugie zimowe wieczory. a pogoda tak piekna , ze zal w domu siedziec, zwlaszcza po ubieglorocznym lockdownie.
a i owszem zagladalam i na zajrzeniu sie skonczylo (mea culpa…)

1 polubienie

Spokojnie, strona nie zając.

Nie każdego tam zapraszam i nie będę pisał czemu, bo się może zdarzyć taka sytuacja, że się ktoś obrazi a nie o to przecież chodzi :innocent:

2 polubienia

A mój Misiek, jak dobrze hasa, to złapie Haasa… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Ty mi tu po hollendersku nie pisaj, bo ja znam hollenderski bardzo dobrze a nawet lepiej …

3 polubienia

Ale ważniaki, że po zagranicznemu gadają, tak, jakby wszyscy nie wiedzieli, że chodzi o zająca :stuck_out_tongue_winking_eye: :wink:

zając

3 polubienia

Początki wspominam bardzo miło. Długie rozmowy z @pannaBe i @Vilemo.
Miałam nosa do fajnych babek na portalu. :heart: :heart:

Z jedną osobą z pytamy.pl znam się osobiście i widziałam się kilka razy. Również pozytywnie wspominam - z resztą nie mogło być inaczej bo to bardzo sympatyczna osoba.

5 polubień

Kolega jest na forum - niejednokrotnie z nim rozmawiasz. :wink:

1 polubienie

No moze uda sie uratowac temat bo juz myslalem ze przestal istniec…
To jest wlasnie ta drobna roznica…Dlugie rozmowy a ciekawe zapoznanie…Bo tych pierwszych to mialem mnostwo ale nickow juz nie pamietam…Poza arcyciekawymi ze wspomnianymi wyzej dziewczynami oraz @chetanWakanMani,byl jeszcze kolega od 1000 nickow ktory poki nie zaczela sie obsesja polityczna,byl jednym z najciekawszych i cierpliwszych rozmowcow!
Pamietam tez mile i zaskakujace zapoznanie dziewczyny o nicku @laura28…Albo 24.Jak ja lubilem takie niespodzianki!!!
Byl tez facet ktorego wiedza muzyczna klasyfikowala niemal z automatu na forum classic rocka…ale juz nic nie pamietam z tych nasiadowek z nim wlasnie…Moze procz tego ze czasem wyciagal takie kawalki ze wspomnien iz bardzo rad bym zobaczyc jego plytoteke…Oczywiscie trzask prask i przepadl jakies 5 lat temu chyba… :thinking:

2 polubienia