Jak wyjąć szklanke która zaklinowała się w drugiej szklance?

W taki sposób by sobie łap nie skaleczyć. Ta która jest w środku to z cieńkiego szkła ( pękła, jest pokruszona u dołu ale trzyma się bo zacuowała w tej drugiej) a ta druga z arcoroku z uszkiem. Kompletny brak wyobraźni mam wiem…

1 polubienie

Nalej tam wodę.

2 polubienia

Podczas mycia to zrobiłam… i płynu dodałam dla poślizgu nic z tego… docisnęłam tak mocno że aż pękła… chyba trzeba będzie stłuc… tę jedną…

1 polubienie

Do mniejszej wlej zimną wodę, włóż te szklanki do naczynia z gorącą wodą.

1 polubienie

Spróbuje jutro tak zrobić.

2 polubienia

To po kiego czorta dzisiaj pytasz :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Na necie masz wskazówki. :sunglasses:

1 polubienie

Skoro ta w srodku jest peknieta to nie sądzę byś chciala ja ratować :upside_down_face:
No a skoro tak to wez ją rozwal wewnetrznie do końca jakim nozem czy łyżeczką i po kłopocie:))

2 polubienia

https://www.google.com/search?ei=mxjtXt7rLNDIrgSeha7ICg&q=jak+wyjąć+szklankę+ze+szklanki&oq=jak+wyjąć+szklwnk&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYATIECAAQDTIECAAQDTIFCAAQzQI6BAgAEEc6AggpOgIIADoECAAQQzoGCAAQFhAeOggIABAIEA0QHjoHCCEQChCgAVCSDFi-LGCXPWgAcAF4AYAB2wGIAfMPkgEGMS4xMy4xmAEAoAEB&sclient=mobile-gws-wiz-serp#ip=1

1 polubienie

Wiem ale wole wam zatruwać życie :sunglasses: :upside_down_face:

3 polubienia

Aha.

1 polubienie

Jędza :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jutro mogło by nie być tych cennych Waszych porad :hugs: :joy: :upside_down_face:

2 polubienia

Dawaj jeszcze jakieś pytanie, mam 30 minut czasu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

i wre DNA :smiley: jak z trudnego kalambura w dodatku :smiley:

2 polubienia

Ty to napisałaś.

1 polubienie

Ej no sorki poszłam placki se robić przed snem :smiley: na oleju:D nic nie wymyśle lece do kuchni.

2 polubienia

oj nie wiem, nalac zimnej wody i do lodowki wsadzic? rozne rodzaje szkla sie roznie kurcza.

2 polubienia

Najzwyczajniej przyssała się

1 polubienie

Można spróbować obie odmoczyć w letniej wodzie, u mnie nieraz to działa, u ciebie to naprawdę trudno wyczuć, skoro z tej wewnętrznej cieńszej pozostało tylko jej denko przyssane, u mnie jeśli są dwie całe ! To po odmoczeniu wykręcam delikatnie tę wewnętrzną. Arkoroc niby to nietłukące szkło to także pęka, można zranić dłoń przy kombinowaniu

1 polubienie