Jak wyłączyć empatię-quiz

Żałuję czasem, że nie mogę dać w pysk każdemu, komu bym chciała. Albo wymierzyć sprawiedliwość w sposób nieodwracalny w czyjejś obronie.

5 polubień

A to sie zgadza…
Też tak mam.Miewam… :joy:
Nie wiem kogo chcesz bić…
Ja też prócz sowietów,nie chcę…
Sowieckie ścierwo bić trzeba…
Empatie wylączyła mi ta wściekła…Powiedzmy ze nie pamietam nicku.Grunt ze śladu po niej nie ma.A reszta to juz inne sprawy…

2 polubienia

Jesteście złośnicy. :smiley:

2 polubienia

Kiedyś kiedy byłam młoda i naiwna myślałam, że to stres trzymać broń. A teraz tylko wystarczyłoby wiedzieć jak ją użyć. No, ale ruchomy cel to jednak wyższa szkoła jazdy.

2 polubienia

Tylko narzędzie, instrukcja, trening i taki rządek pod ścianą potrzebny. Czyli w zasadzie niewykonalne. Czasami powinno się umieć robić coś do czego uważasz, że się nie nadajesz. Idę spać.

1 polubienie

Rozumiem. W byciu sobą najbardziej przeszkadza mi Kodeks karny.

1 polubienie

Scierwo utluczesz, a za czlowieka bedziesz odpowiadac? :wink::joy_cat:

2 polubienia

Też nie potrafię wyłączyć jej.Jak bym mógł to utłukł bym sowietów,tych co nami rządzą bo to złodzieje i oszołomy oraz poprzednich geniuszy choć to tylko byli złodzieje,niemcom by się dostało i nawet swego burmistrza bym nie oszczędził :wink:

1 polubienie

A gdzie quiz???

2 polubienia

Quiz, to dopiero trzeba ułożyć. Masz jakieś pomysły na pytania? :wink:

3 polubienia

Quiz będziesz miała, jak sama staniesz przed wyborem: zabić kogoś, czy dać się zabić. Quiz z jednym pytaniem :frowning:
P.s. ciekawe co mówią kapelani wojskowi na temat “nie zabijaj”.

4 polubienia

I uwzględnijcie w nim jak to zrobić, żeby ktoś broni czowiekowi nie odebrał? Choć może umarl by taki ze śmiechu i problem by się sam rozwiązał :frowning:

1 polubienie

A co mowi papiez?

Tia, wszyscy winni, a moze jeszcze ofiary?
Poza tym w kwestii Rosjan, to oni maja konkurencyjne prawoslawie, a i duza czesc Ukrainy tez.
A co wygaduje Cyryl?
Dzialanie obydwu na zasadzie, gdzie dwoch się bije tam trzeci skorzysta? Choc cerkiew zawsze popierała swieckich władców, oglupiajac maluczkich.
Inni?
Chińczycy beda z Putinem handlowac, choc marzenie o nowym jedwabnym szlaku szlag trafil, bo UE wprowadzila sankcje, a jak zachowaja sie kraje Ameryki Poludniowej to nie wiadomo.
Ruszula kolejna “karawana” za chlebem, na polnoc.
USA będzie musialo zastanowic sie nad inwestycjami w tym regionie. Bolsonaro w Brazylii średnio sie sprawdzil. A to co robia skosnoocy w Afryce? Podobnie jak Syberie traktuja jako zagłębie surowcowe.
Czyli damy paciorki.

Dostał afazji w zakresie wymowy jednego zdania: wojna w Ukrainie.

Są ludzie, którzy tak robią. Zadają się z nimi albo ci którzy nie mają innego wyjścia, albo ci którzy w dawaniu w pysk są od nich lepsi. Co jakiś czas trafiają na kilka lat do więzienia, w którym mają to samo tylko jeszcze bardziej. Oni też myślą, że dawanie po uważaniu w pysk nie ma konsekwencji. Ale ja ci nie będę mówił, jak masz żyć… :wink:

Nie sądzę.
Franciszek problemu do końca nie rozumie.
Wychowany na innym kontynencie.
A wojna katolicyzmu z prawoslawiem trwa od ponad poltora tysiaca lat i niespecjalnie tu o ofiary chodzi.

1 polubienie

@gra nie mam niestety… ale może mi coś przyjdzie do łba! :crazy_face:

Niekiedy nie warto se brudzić rąk i umysłu, bez sensu się poniżać do poziomu dna i głupoty stając się podobnym do pobitego. Można co najwyżej wskazać drogę powrotu na dobro. W życiu nic nie pozostaje bez odpowiedzi, świeczka życia każdego nie jest wieczna

2 polubienia

Wszystkiego można się nauczyć - np obsługi i strzelania z broni także, tylko czy wszystko jest nam potrzebne ?, Jak mamy wszystko to co dalej itd !. Życie nie trwa długo i każdy około 1/4 go marnuje goniąc wiatr na zbytkach. Używając tej broni stajemy się podobni do Rosjan. Ja swoje pozwolenie na broń zdałem, dość wojny

2 polubienia

Tylko tak trudno jest nie czuć.

2 polubienia