Jak zostać LIZUSEM?

…w pracy? I czy szef uwierzy w lizusostwo czy mu wystarczy, że ktoś się płaszczy?

2 polubienia

Za lizusostwo powinno się karać cieleśnie

3 polubienia

Ty mi tu nie mów tego, co ja wiem, tylko powiedz, jak być taką śliską mendą, żeby szef nie czuł sie opuszczony, że ktoś go nie chce naśladować…w byciu śliską mendą.

DONOSIĆ (na kogoś lub coś…)! Miałam taką…

1 polubienie

Eee…:frowning: czyli robić to, co najbardziej mierzi :confused:

1 polubienie

Uśmiechać się fałszywie i rzucać komplementami dotyczącymi urody, rozumu, zapachu i umiejętności i innymi, które wpadną do głowy.

3 polubienia

Tak łgać? I taka baba w to uwierzy??? Czy wartością jest samo robienie z siebie idioty, który jej to mówi?

1 polubienie

Albo lodzik

Uwierzy. Jest zarozumiała i uwierzy! :wink:
I jeszcze Cię polubi.

3 polubienia

Jak szefowa, to będzie ciężko…

1 polubienie

Tak samo jak szefowi :wink: :thinking:
Wystraszyliśmy Nunu i teraz liczy pieniądze, czy wystarczy jej na kupno lodów wszystkim pracownikom.

3 polubienia

Za te kokosy, które dają z miną jakby to był diament to nie wiem…Od kręcenia lodów to nie ja jestem :confused:

3 polubienia

No widzisz Nunu i już się czegokolwiek dowiedziałaś. Mogę Ci nawet powiedzieć, że pracownik kopalni diamentów jest ciężko chory. Diamenty to jednak niebezpieczna sprawa.

1 polubienie

Człowiek jest tak znieczulony na tej budowie, że dziwię się, że ktoś ma jeszcze siłę oglądać te pokraki rozpijające kawę i plotkujące z innymi sobie podobnymi.

1 polubienie

Co budujesz?

Buduję dom. Znaczy garaż, ale majster nie chce pokazywać jak się muruje i muszę nosić cegły i skakać po piwo.

1 polubienie

Ale zespół jest fajny i uczę się języka od nativewów. Prawie same kobiety.

Mineta?

Dla Ciebie specjalnie

2 polubienia

Taka była