Jak zostać LIZUSEM?

Lizusem nie zostaje się ot tak. Zdaje się, że z tym trzeba się urodzić. Jeżeli ktoś nie posiada takiego naturalnego daru, nie jest samorodnym talentem w tej dziedzinie, wybrańcem wśród wybranych, to trzeba wielu lat ćwiczeń i samozaparcia, by dojść do czegokolwiek w tej dziedzinie. :wink:

7 polubień

Zgadza się. I ciężki jest los takiego lizusa od młodości. W szkole tępiliśmy takowych niepomiernie, a ja nawet od ojca po dupie dostałem, za to, że jedną skarżypytę o imieniu Zosia za warkocze wspólnie z kolegą do słupa wysokiego napięcia przywiązaliśmy jej warkoczami, co je długie miała. I to tak skutecznie, że musiano jej te warkocze obciąć, żeby ją uwolnić. W IV klasie to było.

5 polubień

Z tym, to chyba trzeba się urodzić.

4 polubienia

Ludzie komplementy łykają jak indyk kluski.
Mężczyźni też :joy_cat:

4 polubienia

Ciiii… takie info (o mężczyznach) to na priwie… Przecież wszyscy to czytają :wink:

3 polubienia

@okonek Żona ma taka jedną koleżankę, co mi tak słodzi. Ostatnio mi powiedziała, że jestem najlepszy, choć zasadniczo nie widzę podstaw, by takie opinie miała głosić. Żałuję, że mnie mogę jej z jakichś stromych schodów zepchnąć, tak mnie jej ti ti ti mierzi. :face_with_raised_eyebrow:

6 polubień

:rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Wyjątek potwierdza regułę :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mów mi jeszcze … :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Chciałbyś! :stuck_out_tongue_winking_eye:
Opowiedz lepiej jak lizusem zostać.

2 polubienia

A więc było to tak … :joy:

2 polubienia

Przecież widzę, że nie masz zielonego pojęcia :wink:

2 polubienia

Z lizusostwem kojarzy mi się jedynie ten dowcip o uszach zatkanych udami. :crazy_face: :smile:

2 polubienia

Jak to wygląda już sobie wyobraziłam, ale dowcipu nie znam, a myślałam już w swojej pysze ogromnej, że wszystkie dowcipy znam :wink:

2 polubienia

No wiesz? Przecież nawet ja wszystkich dowcipów nie znam … :thinking:

1 polubienie

No nieee… Skoro nawet Ty nie znasz ich wszystkich, to o czym my mówimy :thinking:

1 polubienie

Może należy najpierw lizakiem zostac?

3 polubienia

Nunu się ucieszy, że podałaś konkrety! :smiley:

3 polubienia

O lizusostwie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To nawijaj dalej. Co oprócz tych zatkanych udami uszu? I czy jak ma się dwa uda, to się lizusostwo uda czy może jak ma się dwoje uszu? :thinking:

1 polubienie