Jak żyć?

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

No miałam Ci pisać że nie porafie czytac!

1 polubienie

Normalnie leje ze śmiechu! :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: uciekam będę później lub z rana…:kissing_heart:

2 polubienia

A jeszcze chciałam napisać to poprawiłaś a nie widać edycji. :joy: :joy: :joy: :joy:

No czub! :innocent: :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ty masz dziś mistrza chciałaś śmiecić w temacie który nie był twój :joy: teraz piwa metolowe wymyślasz… dobrze że nie metylowe :laughing:

Zajrzę później…

1 polubienie

Aj tam liczy się co ja chcę! :joy: :joy:

1 polubienie

No jeszcze ty się ze mną pokłóć :joy::joy::laughing:

2 polubienia

Damy sobie po razie, otrzepiemy ubranie z piachu i zgoda będzie! :smiley:

2 polubienia

cukier juz dawno podrozal :wink:
a zakaz mentolowych to sprawka UE nie PiS czy wina Tuska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

2 polubienia

Kiedyś zapewne bo całe życie nie można sobie spijać z dzióbków…

2 polubienia

dobrze, ze slownik google nie podpowiadzial metylowe :wink:

1 polubienie

@okonek to fifka ślepa źle czyta :stuck_out_tongue:

A gdzie tam ! Cukier puder na zawsze!!! :joy:

1 polubienie

nie wiem. czasem jak pisze z telefonu to mam wrazenie, ze ten android z podpowiedziami to sie polskiego uczyl od eskomisoa uzywajacego chinskiego jako wykladowego.

2 polubienia

Na messenger to ja takie rzeczy wypisuje że aż wstyd pisać! Tfu nie ja a słownik :smiley: :joy: :innocent:

2 polubienia

Weź przestań już Anglicy są tacy grzeczni i słodcy, że aż skręca i jest to miłe, owszem, powinniśmy się od nich uczyć, ale niekiedy masz świadomość, że jest to fałszywe.

Pierwsze dni jak mi kurier mówił per darling, to myślałam, że mnie podrywa :laughing: :sweat_smile: :grin: :person_facepalming: ale niestety :person_shrugging: pani w sklepie na kasie też mi darlinguje :stuck_out_tongue_winking_eye: :relaxed:

3 polubienia

Taka noc październikowa, niewierna I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk. I taka chandra się kładzie cholerna, I na głowę, i na serce, i na mózg. Już cały dzień taki był i cały tydzień. I będzie drugi, będzie trzeci taki sam. Już nie mogę, już nie wiem, już nie widzę, Co z sobą począć, gdzie się podziać z sobą mam. Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto…

4 polubienia

Amen

1 polubienie

Piwa napić się warto.

3 polubienia

Słodcy do zarzygania - "przynieś miskę będę…vajomitować! ":smiley:

2 polubienia