Jaka cecha charakteru zatruwa wam życie?

Wasza cecha… a nie ludzi z którymi macie kontakt na co-dzień czy od święta.

6 polubień

Lenistwo, odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę, bałaganiarstwo i to,że wycofuje się od ludzi.

5 polubień

Za Chiny ludowe nie powiem ! :rofl:

5 polubień

Mam tak samo, łącznie z ostatnim.

1 polubienie

Pociągam za język… no powiedz… nieco więcej o sobie :upside_down_face:

Mam kilka wad ale zeby zatruwac?Hmmm…
Z pewnoscia jest to latwowiernosc.Zawsze mam podniesiona przylbice ale wiecej z tego powodu nieprzyjemnosci i przede wszystkim,rozczarowan…

4 polubienia

W takim razie współczuję bo nie jest łatwo z tymi cechami.

1 polubienie

Dokładność i upartość. Nienawidzę wymówek i nigdy ich nie robię, to samo oczekuje od innych i nie potrafię szanować kogoś kto robi coś niedokładnie, nie kończy tego co zaczął lub szuka właśnie wymówek czy obwinia cały świat za swoje nieudacznictwo

4 polubienia

Urwałam kontakt z ludźmi…

3 polubienia

Roztargnienie. Od kiedy pamiętam, zapominanie o drobiazgach sprawia mi kłopoty.

3 polubienia

Brak stanowczości i konsekwencji.

2 polubienia

Martwienie się o wszystko, co tylko możliwe: że ktoś zachoruje, że nie będzie tego leku, po który się wybieram, że będzie padało, że nie będzie deszczu, że Urząd Skarbowy coś przyśle, że Urząd Skarbowy czegoś nie przyśle, że gdzieś pojadę, ze gdzieś nie pojadę. No dosłownie o wszystko. Każdy pomysł jest dobry, bym się mogła martwić o coś lub o kogoś. :wink:

5 polubień

Odkładanie na później rzeczy, których robić nie lubię. Podobnie jak @joko zamartianie się, czy wszystko się uda, jak sobie poradzę w razie W. Przywiązanie do ładnych przedmiotów , przeczytanych książek. Zbieractwo “przydasi”, ale te akurat często wykorzystuję w swoich pracach :slight_smile: P.s. szukam starych stalówek do piór maczanych w kałamarzu - może ktoś ma do wyrzucenia? :wink:

5 polubień

Ajjjjjjjjjj :scream:

1 polubienie

Pewnie, że ajjjj. Nigdy nie mogę spokojnie i luźno odpocząć, bo zawsze gdzieś tam “z tyłu głowy” pałęta mi się jakieś zmartwienie" :joy:

2 polubienia

Pamiętliwość i pedantyzm.

1 polubienie

I jeszcze mnie męczy budzącą się dość często kancerofobia.

1 polubienie

Ale to podobnie jak umnie!

1 polubienie

Tak, to fatalne… współczuję!

To Kaczyński może odetchnąć jednak XD