Jaka kara dla tego zwyrodnialca?

Dziś byłam w Szczecinku i całe miasto o tym mówi.
Jestem wstrząśnięta :frowning:
Mam nadzieję, że koledzy w więzieniu zrobią z nim co trzeba.
Najlepiej utylizować .
"13-miesięczna dziewczynka ze Szczecinka została w tym tygodniu przewieziona do szpitala z obrażeniami wskazującymi na gwałt.
Dziecko zostało pilnie przetransportowane do Szczecina, gdzie miało przejść operację.
Dyrektor ds. medycznych szpitala w Szczecinku dr Marek Ogrodziński powiedział - W środę do naszej placówki trafiła 13-miesięczna dziewczynka z poważnym urazem krocza, co mogło wskazywać na czyn nierządny.
Podejrzewany o przestępstwo mężczyzna został zatrzymany. Ze wstępnych informacji wynika, że jest to sąsiad rodziców dziewczynki, pod którego opieką przebywało dziecko. "

2 polubienia

Nie wiem…
Kodeks tego nie przewiduje, mysle, ze zbiorowa cela bylaby w sam raz…

2 polubienia

Ale pierwsze bym mu obcial jaja.
Mam nadzieje,ze w wiezieniu,zrobia mu z dupy garaz na dwa samochody.
A na sniadanie i kolacje wpie…ol

5 polubień

Całe miasto mowi o tym ze byłaś w Szczecinku? :smile:
Ty to masz siłe przebicia :rofl:
A poważnie…
Zawsze sie zastanawiam,gdzie są granice zła…
I czy na tym poziomie zwyrodnienia,człowiek jeszcze jest człowiekiem czy tworzy juz inną kategorię…
Nie znam prawa az tak dobrze aby przewidzieć czy czasem nie skończy w szpitaliku o 3 posilkach dziennie i pod stałą opieką wykwalifikowanego personelu.
Natomiast gdyby to ode mnie zależało,taki osobnik wlasnie stracil jakiekolwiek prawa człowieka i cokolwiek sąd nie postanowi,punktem wyjścia powinno byc DOZGONNE odseparowanie od spoleczenstwa.

7 polubień

Słów mi brak na takie zwyrodnialstwo.

5 polubień

Kilka razy na forum wypowiadałam się na temat kary śmierci, że w sytuacjach ze szczególnym okrucieństwem powinna być.
W takich sytuacjach jedyne co się należy temu typowi to uczciwy proces. Udowodnić i wykonać.

Może za mało mam empatii w sobie, ale tak czuję.
Nie mieści mi się w głowie, że tego rodzaju na wskroś wypaczony osobnik mógłby wyjść jeszcze na wolność i nie wierzę też w jego poprawę, a nawet nie chcę ryzykować wypuszczając go.

5 polubień

Odbieranie zycia to temat na osobną dyskusje i zle by sie stało gdyby tutaj odwrocił uwage.
Moim zdaniem,podobnie jak w przypadku zbrodniarzy,zamachowców,gwalcicieli,terrorystow mozna te kwestię ominąć,skazując ich na zycie TYLKO i WYŁĄCZNIE z pracy ich rąk.Na utrzymanie takich"ludzi",nie wolno marnowac nawet jednego grosza ze spolecznych pieniedzy!
Jak to zorganizowac to juz zagwozdka dla uczonych w piśmie i prawie stosowanym.

8 polubień

Oczywiście, masz rację to inny temat.
Jednak to pierwsze co przyszło mi do głowy czytając czego dotyczy pytanie. Zresztą ja zawsze tak reaguję, gdy krzywdzone jest dziecko… jakoś nie mam wtedy litości nic, a nic.

2 polubienia

Ja jestem zagorzałą przeciwniczką kary śmierci z różnych powodów, ale wiem, że jest wiele innych sposobów kar dla takich zwyrodnialców o wiele gorszych od pozbawienia życia.
Tacy powinni służyć do bólu swoją pracą innym. Do swojej śmierci. Bez żadnych perspektyw na uwolnienie - żeby nie było… i bez żadnych przywilejów (całkowita izolacja), bo w takich ekstremach (świadomych! ) nie ma szans na resocjalizację. Takiego zwyrodnienia żaden lekarz nie uleczy myślę … nawet nie myślę, jestem pewna !

8 polubień

Ja to doskonale rozumiem i powiem wiecej!
Czlowiek ktory nie ma z tym nic wspolnego,ofiara nie jest mu nawet znajoma,moze sobie filozofowac.
Co innego zapewne ma w myślach w tej chwili matka…
Gdyby jednak to matki decydowaly a nie sąd,mielibysmy historie ludzkosci opartą o nieskonczoną vendette…

2 polubienia

Zatkało mnie. Nawet nie potrafię zebrać myśli ale… wszystko, co najgorsze (za wyjątkiem śmierci oczywiście).

4 polubienia

Tego rodzaju osobnicy często nie są zdolni do utrzymywania samych sie i pracy na siebie, niestety do często pasożyty społeczne.

1 polubienie

Ja sobie w ogóle nie mogę wyobrazić jak fizycznie jest to możliwe?
W sensie gwałt.
I ponoć dziecko było pod opieką sąsiadki, ale ta kilkanaście minut zostawiła je z mężem.
Potwierdza się, że 80 % molestowań to grono rodzinne bądź sąsiedzkie właśnie.
Masakra.
Dziecko przebywa w szpitalu w stanie ciężkim.

1 polubienie

Tego nie ogarniesz, nie zmieści to się w głowie normalnemu człowiekowi i może dobrze, bo można oszaleć.
Ludzie, którzy decydują się na pracę przy sprawach pedofilskich i muszą oglądać materiały, zbierać dowody to decydują się życie z bólem duszy na zawsze.
Nigdy to z nich nie wyjdzie.

1 polubienie

To prawda…

Pedofil zwykły.
Niech się postawi na równego sobie. Np. na mnie. Nie zapomniałby tego spotkania. A kruszyną nie jestem.

W więzieniu zapewne go odizolują by go nie zayebali. A szkoda. Teraz będzie sobie na nasz koszt żył, z biblioteki korzystał, małej siłowni, za darmo lekarz, dentysta, co tydzień nowa pościel i dieta dostosowana do ewentualnych schorzeń.

2 polubienia

Otóż to. Jeśli to prawda, to faktycznie należy się surowa kara, ale najpierw proces sądowy, który udowodni ponad wszelką wątpliwość, co i przez kogo zostało zrobione.

2 polubienia

Starym słowianskim zwyczajem…na pal gościa…

3 polubienia

Jestes pewien?
To zagwozdka dla birbanta ale mnie sie zawsze wydawalo ze to ze wschodu przyszlo…

Mąż klientki ze Szczecinka jest klawiszem w więzieniu w Czarnym.
Jest przekonany, że tam właśnie wyląduje.
Jeśli tak się stanie, będę mieć informacje na temat tego, jak mu się tam żyje lub nie nie żyje.

1 polubienie