Jaka miarą mierzycie ludzi?

Przepraszam że końcówka nie na temat :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

nie znam sie ale…silniejszy od spirytusu???
Wodka ma przy tym ledwie pare %
Aaaa tam…kaziu,dobre piwo ma 5% z ogonkiem.I tego sie trzymajmy.To nie zabija a za to bardzo widzenie poprawia. :yum:

2 polubienia

Tego już nie będę sprawdzał, choć w lepszych czasach piłem też spirytus i samogon to one były łagodniejsze niż ten przypadek. W tym momencie miałem normalne ostre widzenie, tyle że 0 równowagi. Nikomu nie zabraniam i nie polecam, tu każdy musi sam wybrać co dla niego jest najlepsze

2 polubienia

Przelotnie poznany prawnik… rozpieprzył kiedyś firmę w której pracowałam tuż po tym gdy go zwolnili… najpierw omotał słowem szefową powiedziała mu to i owo i się zrewanżował:D

2 polubienia

Od piwa się nie umiera, bardziej od mieszanek alko z lekiem. W moim przypadku alko podniosło stężenie leku do dawki dla dużego zwierzęcia - zamiast zalecanego max 1/2 tabletki - to powyżej grozi zatrucie i perforacja żołądka bo kwas żołądkowy HCL musi to przetrawić jeszcze wyższym stężeniem, stąd zagrożenie perforacją / nie zapisane w ulotce !/, organizm dostał w praktyce dawkę x 3. W żołądku czuć wrzątek, brzuch gorący + zielone gęste wymioty, potem się wymiotuje krwią. Jedyna świadomość to płukanie żołądka by cokolwiek rozcieńczyć wodą, sokiem z zewnątrz będąc w domu. SOR by nie zdążył z pomocą, ciśnienie i arytmia ustały - u nich dożylne płukanie, tyle mi powiedzieli, byli aż po godzinie skontrolować moje efekty z online, zapisali węgiel. To było tylko 1/2 szklanki słabego trunku, przy wódce było by jeszcze gorzej do opanowania. Nie ma racji bytu co cię nie zabiło to cię wzmocni

1 polubienie

Leki bywaja podstępne.
Nie tylko w interakcji z alkoholem, ale tez z mlekiem, sokami owocowymi a czesto miedzy sobą - zazywanie jednego wyklucza inny.

2 polubienia

Znaczy zdrowie wasze w gardło nasze …

3 polubienia

W każdej pracy zarobkowej chodzi o to samo, czyli o zarabianie pieniędzy.

2 polubienia

Ci co tak mierzą…będą zmierzeni tak samo :sunglasses:

2 polubienia

Dzisiaj nie mierzę. Zwłaszcza w pasie. :upside_down_face:

4 polubienia

I starasz się do tego wagi nie przykładać?

3 polubienia

Wagę mam w głębokim poważaniu.

3 polubienia

Ja jestem spod znaku wagi! :face_with_peeking_eye:

5 polubień

Ważny z Ciebie człowiek. :grin:

5 polubień

O, znaczy rozważny jestes?

3 polubienia

Wolałbym być ważki
bom spod znaku ważki …

4 polubienia

Zważone te ważki watażki?

3 polubienia

Na to co jesz, uważnie waż,
a potem dopiero na wadze się waż.

5 polubień

I na wagę wchodź rozważnie, bo serduszkiem na poważnie, organ ważny.

2 polubienia

Po świętach z rozwagą posługuj się wagą.

4 polubienia