Jaka miejscowość w górach na wakacje?

Witam mam 24 lata, chciałbym coś zaplanować na urlop i będzie to urlop w pojedynkę. Nigdy nie byłem “w górach” i chciałbym zobaczyć te tereny. Ktoś może polecić jakąś miejscowość w terenach górskich?

Albo nawet konkretną miejscowość z konkretnym noclegiem u kogoś. Nie chciałbym stracić fortuny, bo wiadomo, że nie ma pokojów 1 os i płaci się zazwyczaj za 2.

Patrzyłem na gruponie, to też zwykle dla 2 osób pobyt. Albo może są jakieś organizowane wycieczki nie koniecznie w góry albo w inne miejsca, żebym nie musiał samemu jechać, jak byłem studentem to były różne integracyjne typu Student Travel ale teraz już skończyłem studia i nie wiem czy nie będąc studentem też można jechać, ktoś wie? Albo jakieś inne organizacje możecie polecić, jakiś kupon na gruopon?

1 polubienie

Wszystko zależy na czym Ci zależy. Na pewno w Tatry w sezonie wakacyjnym nie polecałbym jechać, bo obecnie jest tam zbyt tłoczno, a w obecnym sezonie jest jeszcze gorzej. Chyba że na tym Ci zależy, to Twój wybór. Polecałbym jakąś mniej popularną miejscowość i mniej popularne góry, jest wówczas szansa, że tak portfela nie uszczupli. Poniżej info o polskich górach. A kupony-grupony, to już nie moja bajka.

No właśnie chciałbym żeby ktoś polecił jakąś miejscowość.

Jakie okolice Cię interesują?, Górny Śląsk,Dolny Śląsk, Bieszczady,Pieniny, Góry Kaczawskie,Tatry,Góry Sowie, Karkonosze? Określ okolice przynajmniej…

Proponuje wyprawę w Pieniny - góry w sam raz jak na początek.
Polecam Szczawnicę - wyszukaj w internecie nazwę “Pokoje u Cepra” - mają jedynki, więc będzie taniej.

1 polubienie

Tarnowskie Góry :grin:

1 polubienie

Jakieś łatwe trasy, żebym sam dał radę.

Reklama

Dolny Śląsk. Agroturystyka Ekokrasnoludki.

Latwe trasy? Pfff przeciez w polsce nie ma trudnych tras… Chyba ze dla emerytow… ty masz 24 lata… powinienes skakac po gorach pomiedzy szlakami XD

Ze szlakow nie radzę schodzić. A gory kazde sa niebezpieczne.