Jaka może być przyczyna?

Miałam na youtubie niezłą ilość wyświetleń, ale mało osób subskrybuje i jak patrzę na statystyki to widzami są ludzie bez subskrypcji. Dlaczego tak się dzieje? I tak mam wąską tematykę a i tak jeszcze chyba musze zawężyć kontent.

1 polubienie

Widocznie twoje treści nie są zbyt atrakcyjne.

No kurcze… a nie pokazuje twarzy ;]

Podaj nazwę kanału to dam Ci suba

Cycki byłyby dobre. Trzeba się sprzedać by zarabiać.

Brak mi słów na ciebie… Lepiej już mi nie ,doradzaj’

Takie czasy.

Oglądam wiele filmików a niestety wartościowe jest może 1% z tego co szukam. Widać podobnie ciebie oceniają.

2 polubienia

@Andi Masz jakąś grafikę zachęcającą do subskrypcji? Mówisz coś w stylu: “Pamiętajcie o subach, konentach i łapkach w górę. No i udostępniajcie”? Robisz konkursy typu: przy 500 subskrypcjach pokażę stopę w skarpetce? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@Andi No i dobrze nieć jeszcze konta powiązane z kanałem YT na FB i insts

1 polubienie

Nie. Ty taki jesteś.

Mam połączone konta na tiktoku, na insta i na facebooku. 800 subów to chyba nie tak duzo w pol roku.rok…

1 polubienie

Powiem ci jeszcze dlaczego unikam suba na yt. Bo co chwilę dostaję maila, powiadomienie na YT o każdej bzdurze. Z podobnego powodu dawno usunąłem konto na FB. Kiedyś robiłem wysyłki mailingów. Na 100 tyś otwierało maila 1000-5000 osób. do 10 tyś mail nie docierał bo zapchana skrzynka/antyspam źle ustawiony
Z otwarć link w mailu otwierało z 180-200 osób. A zakup to była kwestia 10-15. Osoby wcześniej wyrażały zgodę na treści reklamowe, same podawały zainteresowania. Mało to na każdą wysyłkę miałem pieniacza który robił aferę “jakim prawem dostał reklamę”. Ale do brzegu. Zapewne filmiki mają za dużo mówiące tytuły które w wyszukiwarce się indeksują a osoby które je znalazły oceniają jako niezgodne z potrzebą. Ważny jest czas sesji tj ile osoba oglądająca film wytrzymała… Jeśli jest poniżej 20% filmu to albo jakość albo zły tytuł(wprowadzający w błąd)

1 polubienie

@Andi Moim zdaniem całkiem nieźle. Możesz sobie kiedyś poszukać na YT astrofaza początki - tam gościu opowiada jak zaczynał ze swoim kanałem.

Sporo jest filmów znanych youtuberów z historiami jak zaczynali. Potrzeba czasu. Sporo jest też poradników jak rozkręcić kanał.

U mnie jest najgorzej, że ja wiem, że jestem wartościową osobą i mogłabym coś osiągnąć w życiu ale mam fatalne warunki rodzinne i toksyczne środowisko i ze wszystkim mam pod górę psychicznie.

@Andi Wiem że chciałbyś mieć najgorzej w życiu, ale niestety jest wiele osób, których nie jesteś w stanie przebić.

1 polubienie

nie najgorzej tylko najgorzej z tym