Jaki był Wasz najdziwniejszy sen?

Pewnie było to po prostu najzwyczajniej w świecie takie przekonanie, bez żadnych konkretów …

Mnie zmarli śnią się bardzo często. Pewnie niedługo będę tak śnił się innym. :sunglasses:

3 polubienia

Mówisz, że aż tak źle czy sobie jaja robisz ? :confused:

1 polubienie

To drugie. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To dobrze… Ty sobie tak nie żartuj bo mnie straszysz :wink:

1 polubienie

Sen jest snem, a mara?

1 polubienie

Nigdy nie spimy do konca

1 polubienie

Ciekawe stwierdzenie… A masz coś konkretniejszego na myśli czy tak ogólnie piszesz ?

Straszył to Cię będę, jak umrę… :rofl: :skull:

3 polubienia

Encefalogram i delfiny

1 polubienie

Wiem o czym piszesz, ale kompletnie się na tym nie znam … Z tego co kojarzę, to w fazie REM delfiny są najwyższe …

W fazie REM snimy na jawie ubezwlasnowolnieni :rofl::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

:smiling_imp:

Teraz mnie najbardziej ciekawi jak to możliwe, że czułem ciało tego czegoś tak realistycznie, że ja pie*dole… Już nie mówiąc o tym, że miałem wrażenie bo byłem dosyć świadomy, że to nie ja tylko to coś podniosło moje ręce do góry, już nie mówiąc o tym, że moje ręce uniosły się absolutnie swobodnie bez najmniejszego oporu …

A ja siłowałem się z moimi powiekami, żeby otworzyć moje oczy, co było w tamtym stanie gigantycznym wysiłkiem i zobaczyć co się dzieje …

1 polubienie

Jak pisalam sen mara :heart::wink:

1 polubienie

Mnie sie kiedys śnił swoj wlasny pogrzeb… na ktorym zresztą ożyłem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

:stuck_out_tongue_winking_eye: Masz niezla przezywalnosc

3 polubienia

Przyśniła mi się kiedyś moja Babcia. To było jakiś czas po jej śmierci, kilka miesięcy, rok może… Siedzimy sobie z resztą rodziny w pokoju, często tak razem siedzieliśmy jeszcze jak Babcia żyła. I nagle zjawia się Babcia: Francja elegancja, futro z norek, idealny makijaż. Patrzę na nią i mówię; “Babcia, co Ty tu robią, przecież Ty nie żyjesz!” A ona na to: “No i co z tego!”. I tak siedzieliśmy i gadaliśmy.

3 polubienia

Masz niezwykłe sny. Mam nadzieję - przewiduję to, że jeszcze nie raz Cię one zaskoczą i dadzą sporo do myślenia :slight_smile:

3 polubienia

Etam, dostaniesz dożylnie kroplówkę z alko to zapomnisz w błogim śnie o straszeniu, ostatecznie nacierka kapslem po Specjalu plecków by odleżyny uwalcować :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia