Jaki był Wasz najdziwniejszy sen?

Dobrze, że HMP mi sie nie śni :slight_smile:

3 polubienia

Moje to faktycznie są dziwne, często podobne do podwójnego widzenia jak stereoskopowe, rozciągnięte w czasie od nocy do połowy dnia - jedno oko widzi sen w biały dzień, a drugie widzi rzeczywistość. Nieraz trudno coś po nocy zapomnieć, i jest to męczące w pamięci Nie mniej z drzewem czy lampą nie udało się zderzyć

1 polubienie

To może chociaż coś takiego w śnie ujrzysz …

3 polubienia

Do okonkow z kuszy strzelalam w jeziorze gdzie z braku innego pokarmu zjadaly sie nawzajem

2 polubienia

Kuszycielka! :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Wystarczy, że wczoraj śniła mi sie jedna Pytamka :slight_smile:

5 polubień

Szczęściarz … I jeszcze napisz, żeście razem zjedli kolację a potem śniadanko …

6 polubień

Pst, bo jeszcze ktoś usłyszy :slight_smile:

3 polubienia

Ja to mam tak, że jak mi się śni pytamy, to przez cały sen rozwiązuję rebusy, albo quizy, w których nie znam żadnej odpowiedzi :joy:

8 polubień

Jakby mi sie tak snilo?
To przeciez horror😲

2 polubienia

No widzisz? Ty jedna mnie rozumiesz, a nikt mi nie wierzy jak twierdzę, że często mi się horrory śnią :joy:

3 polubienia

Byl taki czas ze wskrzeszalem ojca…Po wielu latach,pojawial mi sie w snach,zawsze zapracowany,zawsze gdzies w poblizu starego domu…Czesciej jednak pojawiaja mi sie w snach miejsca znane od wielu lat,niz ludzie z przeszlosci…

4 polubienia

A mi się jeszcze nigdy w życiu nie śniło pytamy, ani nikt z pytamków, a spisanych mam już z 70 snów :thinking:

2 polubienia

I gule skaczą że żyją jak kury w klatkach, że ktoś ma wolny wybieg. Eech życie gdzie jesteś

2 polubienia

Takiej to i granatem z wody nie wyciągniesz

1 polubienie

Ja w jednym śnie probowalem sie uszczypnąć ale sie nie dało, pamietam że strasznie się umęczyłem

2 polubienia

Trzeba to nadrobić :wink:

1 polubienie

Tez od kilku miesięcy czasem śnią mi się rebusy, jakieś dziwne krzyżówki i tabele, gdzie wpisuje się różne słowa. To ostatnie najczęściej. Podejrzewam, że to sprawka rożnych takich, jak Antykwa, benasek i Bingola.

4 polubienia

I wszyscy jak jeden mają nicki 7-literowe, łącznie z Tobą brachu …

Dziwne, bardzo dziwne … Tym bardziej, że odpowiedź jest do pytania usera który ma nick 7 literowy :thinking:

3 polubienia

Jejku - to ja chyba też powinnam na siedmioliterowy zmienić.
Tylko na jaki? :thinking:

3 polubienia