Jaki jest sens trudności życiowych?

I dlaczego jednym idzie w życiu jak w pysk strzelił a komu innemu jak krew z nosa? :thinking:

1 polubienie

Jak kiedyś takiemu jednemu w pysk żem strzelił, to mu krew poszła z nosa. :rofl:

3 polubienia

To się nie martwić, że idzie jak krew z nosa cały czas?

Martwić to się trzeba, jak krew idzie z nosa bez uderzenia.

A jak sprawy idą, jak krew z nosa, to źle, jak ta krew kapie, ale, jak tryska, to dobrze, jeżeli to ma być metafora.

Lepiej jednak, by sprawy szły swoją koleją, a krew z nosa nie leciała.

1 polubienie

:thinking: :thinking: :thinking:

1 polubienie

Nie wiem.Jeżeli się dowiem to napiszę o ile internet mi nie nawali bo mi to jak w ten pysk raczej nie idzie.

1 polubienie

To kwestia wielu czynników. Rodzinnych, osobowościowych, geograficznych

1 polubienie

Życie jest trudne, trudne jest życie,
więc napić się trzeba należycie.

3 polubienia

Czasem pozostaje się już tylko napić. Życie wtedy mniej boli. Do wytrzeźwienia

1 polubienie

Odwieczne pytanie: dlaczego jeden rodzi się piękny, mądry i w rodzinie milionerów? A inni nie?

2 polubienia

A potem się ludzie dziwią, że jak garbaty to podły :thinking:

1 polubienie

Może to sprawa związana z naszymi wcześniejszymi wcieleniami? Ktoś był w poprzednich wcieleniach złym człowiekiem, to teraz musi się przekonać na własnej skórze, jak to jest … Teraz albo zacznie sobie uzmysławiać, że za coś pokutuje i się zmieni, albo dalej będzie brnął i czynił zło i nierozsądne rzeczy …

Napisałem może

3 polubienia

Hm… myślisz, że tak mało było “dobrych” w poprzednim pokoleniu, że wokoło tyle głupoty i zła?
Pociągnę Cię za język: czy wg Ciebie, Włoch w następnym pokoleniu może być Libańczykiem?
Reinkarnacja to ciekawy temat :slight_smile:

3 polubienia

Wokół zarówno sporo głupoty jak i wspaniałych rzeczy - to kwestia spojrzenia na pewne sprawy i subiektywnej oceny danej osoby.
Według mnie każdy może być w następnym wcieleniu każdym.

3 polubienia

A może nie jest tak źle i nie trzeba miauczeć? :thinking: Pomyślę o tym w dzień. :sleeping_bed: :kissing_closed_eyes: :sleeping: Póki wszyscy żyją to nic się nie stało. Śpijcie, miłych snów :heart: :gift_heart:

2 polubienia

Miauczeć nie trzeba…

2 polubienia

W założeniu? Jesli uwierzysz?

1 polubienie

Komunikatywność miauczenia :heart_eyes_cat:

1 polubienie

Trudności życiowe nie mają żadnego sensu. Po prostu są. Większość rzeczy dziejących się w życiu jest pozbawionych jakiegokolwiek sensu, a jednak się dzieją a wszystko co się zdarza, jest konieczne.

3 polubienia

Problem masz? One to znaczy klopoty mnożą się jak chcą
Dranie i paskudy

2 polubienia