Jaki ma sens...

O głośnej sprawie znanego , byłego piłkarza, męża znanej (nieżyjącej) aktorki.
Media rozpisują się o tym gwałcie od miesięcy.

2 polubienia

@anon44086484 to, co napisałam, nijak się ma do realiów, po prostu rzuciło mi się podobieństwo mojej 1 odpowiedzi w tym pytaniu (nie wiem, nie znam się na prawie), z jednym z kluczy interpretacyjnych do lektury, która też jest mocno symboliczna.
Olej to, nie miało większego związku z treścią pytania, sorki :sweat_smile:

1 polubienie

No widzisz nie jestem w temacie… Muszę nadrobić. Ale już wiem o ktogo chodzi…poszukam.

1 polubienie

Spoko @vera223

Każdego dnia czytam newsy , tego nie dało się ominąć wzrokiem, od kilku miesięcy pojawiają się nowe informacje na wp , interia, onecie.

1 polubienie

Ale książkę w dalszym ciągu bardzo polecam, też można ją zinterpretować jako głos na ten temat. Cienkie to jest i zalicza się do “ambitnej literatury”, którą można “błyskać” w towarzystwie…że niby takim erudytą się jest. Czy coś. Przynajmniej ja czasem z tego w ten sposób korzystam :thinking: :innocent:
liczę, że w tym pytaniu offtopy są akceptowalne

1 polubienie

Ja mało czytam plotkarskich, a teraz jestem też w zupełnie innym świecie. Za dużo mam na głowie. Nawet nie czytam na bieżąco, co się dzieje w kraju.

1 polubienie

To były newsy z 1 stron gazet , nie chodziło o plotki tylko sprawę o gwałt.

1 polubienie

Czytałam, czytałam i lubię Kafkę. Lubię jego sposób przedstawienia rzeczy. Nic nie jest do końca białe ani czarne. Wszystko w zasadzie surrealistyczne, groteskowe, a może zwyczajnie śmieszne nawet, bezradność wqrwia, a jednak właśnie może zmusza do refleksji.
Spoko, luz z offtopami.

2 polubienia

Uwierz, że od kwietnia nie czytuję takowych w ogóle. Nawet do niedawna nie wiedziałam kto startuje w wyborach do UE a po wyborach nie wiedziałam kto je wygrał.
Pakuję swoje życie i przekazuję biuro w inne ręce :wink:

1 polubienie

Rozumiem, ja odwrotnie, teraz nadrabiam zaległości.

1 polubienie

Ja pewnie nadrobię w sierpniu.

1 polubienie

Art. 13 prawa prasowego.

Ale ja się pytam o sens. Pasek na oczach nie zmienia wyglądu podejrzanego.

1 polubienie

No bo udają, że go kamuflują i udają, że myślą, że go nikt nie pozna z tym paskiem!:stuck_out_tongue:

2 polubienia

Jak zwykle hipokryzja :wink:

1 polubienie

Co by nie zrobić, będzie źle. To nasza, społeczeństwa wina, że bardziej hienom podobni jesteśmy niż ludziom. Polskie prawo jest do bani, ale w kwestii poruszonej przez ciebie, nigdy nie będzie dobrego rozwiązania. Chyba, że do KK wpisze się parę mocnych paragrafów dotyczących nękania niewinnych osób. Niewiele to da, ale może ostudziłoby najbardziej bezmyślne i gorące głowy.

1 polubienie

Spytaj islamcow.

I dobrze by bylo!

Czytalam i w teatrze bylam. Mialam uczucie duszenia sie…