Jaki macie nastrój w środku tygodnia?

Ja grobowy. Czyli nic nowego.

1 polubienie

Mam ochotę odpocząć.
To znaczy, posiedzieć w domu i zrobić co zaplanowałam. Dość rozjazdów.

1 polubienie

Niezły. Udało mi się wczoraj rozpracować u benaska zagadkę Ewy i pozostałych, czekam na wejście smoka w wykonaniu humoreski… :smile:

2 polubienia

Kurczę nie przychodzą mi powiadomienia na tym pytamy, a Wasze odpowiedzi od pół godziny wiszą… nie-splusowane…;-( :smiley: wejście smoka będzie, jeszcze nie przysiadłam…i nie zaglądałam, będę miała co robić po prostu dla odreagowania… póki co tylko śmigam pasjanse dla odreagowania…

1 polubienie

Też nawalam pasjanse.
Wierzę w Ciebie koleżanko roztomiła, że jeszcze pokażesz czas burzy i naporu w temacie. :smile:

2 polubienia

Wyjątkowo źle się czuję fizycznie. Odpoczywam w dużej mierze.

1 polubienie

Ja mam nastrój radosny w polączeniu ze zmęczeniem. Czyli nic nowego. Poza tym jaki środek? Jutro juz weekendzik.

3 polubienia

Dobry

2 polubienia

Jaki mozna miec jak upal 40 stopni w cieniu, obowiazkowe maseczki i ograniczony dostep do basenu i morza (plaze zamykaja wieczorem do odkazania, a basen ze wzgledu na ograniczona ilosc osob, ktora moze przebywac, dystans spoleczny psiakrew, na zapisy)
Covid kogo mial zabic to juz chyba zabil, teraz zajal sie gospodarka.

3 polubienia

Nic nowego.Wystarzalowy!!!Ale pisalem o tym wczoraj w osobnym,własnym temacie wiec nie bede zanudzał.

2 polubienia

Ja sie dzis wkurzylam i do fryzjera poszlam. Nic tak nie podnosi morale jak poodychanie spalinami w cywilizacji. Nawet przez pseudo antycovidowa maseczke.

Spaliny u fryzjera???Myslałem ze tam sie włosy morduje :rofl:

Trzeba sie przez spaliny przedrzec, do fryzjera to musze jechac do cywilizacji, w mojej wsi nie ma :stuck_out_tongue_winking_eye:

Taki sobie, śreni. Wziąłem się dziś za remont - skrobię i maluje okna. Najgporsze to skrobanie starej farby. Za to kupiłem sobie szlifierkę oscylacyjną, dobra pomoc, tylko strasznie korzy bo wiatr pieroński. Dziś gruntowałem, jutro szpachlowanie, od piątku wieczorem malowanie ram.

4 polubienia

Ja bym chętnie pomogła. Uwielbiam remonty, malowanie :grin:
@Bingola, jakiej farby użyjesz do malowania?

To zapraszam! Śnieżka Supermal emalia ftalowa.

A co powiesz na akrylową-wodną?
Nie śmierdzi. Schnie w 10 minut. Dłużej zachowuje biel. Jest matowa.
Moje ostatnie okna drewniane malowałam właśnie taką farbą. Super sprawa.

Do wewnątrz - tak. Ale z zewnątrz maluję emalią, matową. Lepiej zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych

1 polubienie

Ja od zewnątrz też malowałam. Jak kto woli.
Zobacz co mi się teraz marzy

1 polubienie

Fajne ale to do ścian

1 polubienie