Jaki masz smartfon?

@mężatka
To kolekcjonujesz telefony?
:crazy_face:

Xiaomi najlepsze. Takiemu redmi note 8 pro droższe phony mogą kutasa ssać.

Ale kojarzy się ze szrotem jakimś :rofl:

Wszystko jest chińskie. Jedynie certyfikowane i metkowanie gdzie indziej. Xiaomi jest najlepsze jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.

1 polubienie

To wiem. Dlatego wolalbym coś drozszego. W sumie sam mam huawei

Hujajej to kupa. Już nie mają wsparcia Google.
Jaki masz teraz?

Dla mnie jednak lepsza marka niż xiaomi. Mam p20 pro i p9

1 polubienie

Nie mam i to nawet komórki. Oczywiście nie mam też nic przeciwko smartfonom, po prostu nie jest mi potrzebny.

Moim zdaniem sukces smartfonów opiera się na tym, że nawet zajęci ludzie mają mnóstwo wolnego czasu. Problem tylko w tym, że ten czas jest rozbity na malutkie kawałki, bo trochę go jest na przystanku, trochę w autobusie, trochę w korku, trochę w kolejce, trochę na przerwie w pracy/szkole, trochę przed snem itd. Czyli jak ktoś siedzi zazwyczaj w domu i ma częsty dostęp do komputera, to nie potrzebuje mieć internetu w telefonie.

Tak poza tym smartfony są gorsze od feature phone’ów. Smartfony są wielokrotnie droższe, a działają krócej, trzeba je częściej ładować i niewygodnie je nosić w kieszeni. (nawiasem pisząc Nokia do tej pory wypuszcza współczesne feature phone’y w cenach od 100 do 200 zł, wersja hammer 500 zł)

Moim zdaniem również internet to samonapędzające się koło, czyli ludzie potrzebują stałego dostępu do internetu, bo mają stały dostęp do internetu. Kiedyś słyszałem o takim eksperymencie. Pewien profesor zalecił swoim studentom, że co drugi dzień mogą żreć, co chcą i ile chcą, ale co drugi głodówka. Mogłoby się wydawać, że w dni jadalne studenci będą się obżerać, ale nie. Okazało się, że studenci nie mieli większego apetytu, mimo głodówek. Sądzę, że internet działa podobnie.

4 polubienia

I dostosowany do moich paznokci. Na Huawei musze uzywac pisaka :joy:

2 polubienia

Ja tam siedząc w domu wolę sobie nie raz obejrzeć film na smartfonie i słuchawkach xd

2 polubienia

A masz mikroskop do tego ogladania? :roll_eyes:

2 polubienia

Trzymając telefon tak jak piszesz coś, masz taki sam komfort oglądania jak na laptopie xd już nie mówię o tv
Przecież nie trzymam go pół metra od oczuw

Dobra lupa styknie

1 polubienie

A na 5 6 calach ogląda się bardzo dobrze.

Nie wiem, zdecydowanie do filmow wole telewizor smarta. Co prawda kina w domu nie mam, ale ekran nawet lupy nie wymaga.

1 polubienie

Proszę cię. Profanacja filmu

Wy jacyś nie dzisiejsi chyba xd

Wiem że młodzież gra i ogląda netflix na phonie. Dla mnie to za małe jest. Wolę laptopa 15 cali.

1 polubienie

Poczekaj troche lat, jjak nie wymysla bezposredniego transferu do mozgu, to sie z mikroskopem czy lupa przeprosisz.

1 polubienie

obecnie żadnego bo na SOR byłem okradziony z telefonu, kasy i dokumentów. Niemniej kolejny będzie z tej samej firmy Kruger&Matz - wbrew opiniom wielu ludzi jak i konkurencji żył ponad 3 lata z jedną baterią, wyświetlacz do samego końca cały, pomimo wielu upadków. Telefon bardziej potrzebny do kontaktu ze szpitalem lub ośrodkiem - dużo mniej do mediów

2 polubienia