Jaki masz smartfon?

Gumi skąd Ty wziąłeś tę kaczkę? Gdzie jest krokodyl ja się pytam?
Na 5 calach ogląda się dobrze film? Chyba sobie żartujesz :joy:

2 polubienia

To ja też wolę nawet 80 cali… Po prostu lubię oglądać coś czasami na telefonie… Zależy od sytuacji czy tego co ogladam i jet super.

Krokodyl zszedł.

Prywatny Samsung J7, nie żadne full wypas, ale wystarcza, a służbowy Lenovo jakiś tam. Tego drugiego używam wyłącznie do dzwonienia i smsowania. I tylko w pracy. Ustawiłem nawet na nim automatyczne włączanie o 8 i wyłączania o 18. Oczywiście tylko w dni robocze.

2 polubienia

Jak to zszedł?

Kaczka wpier#a krokodyla :wink:

2 polubienia

Bałem się tej firmy

1 polubienie

Nie potraficie sobie wyobrazić takiej sytuacji że leżycie, nie macie co robić a nie chce wam się wstawać i nie chce wam się oglądać czegoś na tv czy komputerze i wlaczacir film na telefonie leżąc sobie o północy w łóżku i oglądać? Jakość jak w kinie alelepiej się wypowiadać i nie próbując.

Witam serdecznie Kaziu, muszę się przywitać, bo ja dzisiaj pierwszy dzień po dłuższej nieobecności na forum :wink:
Fajnie, że jesteś :kissing_heart:

1 polubienie

Ja mam na te okolicznosc drugi telewizor w sypialni :wink:

2 polubienia

No dobra ja jeszcze nie potrzebuje lupy to dlanie to bez różnicy XD (czasami)

1 polubienie

Czepiliście się, a może nie chodzi o filmy pełnometrażowe? Mnie też do oglądania YouTube’a nie chce się włączać telewizora. Wolę na komputerze. Owszem, komputer jest mniejszy, ale bliżej, a poza tym w komputerze mam wygodną obsługę całego internetu a nie tylko YouTube’a.

2 polubienia

Ja mam Smart TV i mam w nim internet :wink:
Nawet mogę włączyć sobie pytamy, ale kiepsko się obsługuje pilotem od telewizora
:joy:

4 polubienia

Polska firma ale jak większość robiona pod nasz projekt i zamówienie w Chinach jak większość, nie ma problemu z serwisem a gwarancja 2 letnia, pomimo ze miałem zawalony - nawet nie zdradzę ilości moich prócz systemowych których część udało się usunąć i zastąpić to nic się nie cięło, a co nie którzy byli zdziwieni że bardzo wydajny i na 2 karty mikro sim. Bateria wytrzymała jak na moje apki. Jak kupowałem pralkę Wirpola to podobnie odradzali - padnie po gwarancji 2 lat a chodzi już 5 rok

1 polubienie

Miło mi i miłego dnia dla ciebie i pozostałych na jutro

2 polubienia

Dziękujemy…zdrówka życzę.

2 polubienia

iPhone 8 i na razie nie zmieniam mimo ze wyszły już kolejne generacje. Czytając wpisy niektórych użytkowników którzy nie posiadają smartphone’a zastanawiam się ile bym stracił czasu i pieniędzy gdybym go nie posiadał. Jak ktoś jest naprawdę mocno zajęty to zdecydowanie polecam się do niego przekonać @collins02

4 polubienia

Jak potrzebujesz to ok.Ja NIE potrzebuje zadnego ustrojstwa w kieszeni ktore mi w dodatku ma brzeczec bez przerwy…
Jestem w stalym kontakcie z kolega ktory ode mnie kupuje plyty.Od 2 lat praktycznie z nim nie gadalem bo…bez przerwy dzwoni to koorestwo.Precz!

2 polubienia

NIE MAM! Mam tylko najtańszy telefon do telefonowania… :money_mouth_face:

2 polubienia

Od ponad pół roku mam Umidigi F1. Zacny fon z baterią ponad 5000. Bateria trzyma dziarsko jak Boryna widły, pomimo ciągłej obsługi kart 2 sim. Czysty Android. Jedynie aparat nie urywa, a poza tym to dość pancerny i całkiem wydajny sprzęt do większości współczesnych zastosowań. Mogę go polecić.
Co do Nota 8Pro, mam właśnie takiego na zbyciu. Miał być komuś na prezent ale inaczej wyszło i leży już dwa tygodnie. Zestaw nówka sztuka plus dodatkowy case z kółkiem oraz dwa szkła na ekran. Jak masz życzenie, możemy się dogadać.
Chyba że się uprzesz na mego F1, to go wyłudzisz za jakieś niegodziwe pieniądze. :grin:

1 polubienie