Jaki taniec najlepiej odzwierciedla Waszą osobowość?

2 polubienia

O toto

2 polubienia

Jak spokojnie… większość by walcem jeździła :wink:

1 polubienie

Taniec św. Wita …

3 polubienia

No to wita m. :grinning:

1 polubienie

Bo my o tancu, nie aerobiku, fitnesie czy innych pilates.

1 polubienie

Tamgo.

2 polubienia

To jakieś latino, hip hop czy inne takie? :thinking:

2 polubienia

Nic z tych rzeczy. Jak tańczę, to każdy mówi: “Choj tamgo wie, co on tańczy?” :stuck_out_tongue_winking_eye: :rofl:

2 polubienia

Czułam, że wyskoczysz z podobnym tekstem :joy:
Muszę ten taniec zapamiętać.

2 polubienia

Ja chyba coś co przypomina pokaz mody, czyli wyraźny rytm, akcent, przejście, wczucie się w muzykę, która daje dużo pewności siebie, otwiera i wciąga. Kiedyś doświadczyłam czegoś takiego, gdy jako dzieciaki włączyliśmy magnetofon w dosyć ciemnej, prawie pustej świetlicy. Było super.
Lubię też muzykę ze szkolnych lat, czyli coś, co grano w dyskotekach z lat 80tych. Ten kawałek zawsze zrywa mnie do tańca: F.R. David - Words don’t come easy - High Quality Official Music Video - YouTube
Podoba mi się taniec nowoczesny. Zazdroszczę tym, którzy to potrafią. Nie lubię tanga i nie lubię tańców w parze z obcym człowiekiem, kiedy trzeba panować nad krokami i uważać, żeby kogoś nie podeptać. Masakra. Każdy inaczej prowadzi i to nie jest fajne. Wolę więcej luzu. Natomiast, jeśli się zgramy, to super, może być cokolwiek :smiley: No, a z własnym facetem lubię tańce przytulańce. Mogłabym się tylko gibać w uściku i wystarczy, żeby było super.

2 polubienia

Musiałam sprawdzić co to za piosenka :wink:

1 polubienie

Działa na mnie i na moje koleżanki :smiley: I to się nie zmienia od lat :smiley:

2 polubienia

Przy tej piosence usłyszałam tekst: chyba jestem w tobie zakochany :heart_eyes:

Kiedy ją słyszymy w radiu pytam: pamiętasz? :heart_eyes:
Nooooo :rage: To był moment mojej zguby :rage:
:joy:

1 polubienie

Oj jak romantycznie <3 Widzisz, jaką ma magiczną moc :smiley: Aż jestem ciekawa, czy na innych też tak działa jak na nas i moje koleżanki :smiley:

2 polubienia

Ta piosenka średnio mi się podoba. Jest częścią historii miłosnej, ot co :wink:

1 polubienie

Ja mam kilka takich, co nie lubię i ciekawe, czy kiedyś się do nich zakocham :smiley: Wczoraj jednak przybiłam sobie piątkę z kuzynką, bo mamy 2 piosenki te same, których nie lubimy :smiley:

2 polubienia

Mam jedną taką piosenkę. Nie cierpię jej.

3 polubienia

Bo Tobie dedykują :smiley: A ja mam trzy: Wolność Boysów, Barcelona Pectusów i Parostatek Krawczyka i… Dont worry be happy wiesz kogo… Bobiego Mc …

2 polubienia

Dedykują bo tam pada imię moje?
No kuźwa znam lepszą :rage:

2 polubienia