Jaki zestaw śrubokrętów kupić?

Przecież trzeba mieć narzędzia :face_with_raised_eyebrow: :raised_hand_with_fingers_splayed:

2 polubienia

Ja bym wybierała takie z brokatem. Bardzo lubię kiedy się mieni, skrzy i błyszczy. :upside_down_face:

5 polubień

Ja mam taki uniwersalny z wymiennymi “główkami”, ktorych jest cos ze dwadziescia. I komplet malutkich do rzczy bardzo precyzyjnych.
I pare pojedynczych, ktore gdzies sie tam na przestrzeni lat zadomowiły.

1 polubienie

Lepszy będzie zaradny mężczyzna

4 polubienia

Szowinista. Kobiety tez potrafią…

2 polubienia

Ja do wkręcania śrub z przedziałkiem w główce (nie wiem jak nazywają się części śruby) używam noża stołowego bo oczywiście śrubokręty gdzieś są ale nie bardzo wiadomo gdzie. Mają taką tendencję do znikania w czasie kiedy są potrzebne.

3 polubienia

U mnie sruboktety nie giną.
Noży uzywam do innych rzeczy, chociaż niekoniecznie do krojenia chleba czy kotletów.

2 polubienia

O! To ciekawe. Rzucasz nożami do celu? U mnie też nie giną. One tylko okresowo są w miejscu znanym wyłącznie sobie. Kiedy nie są potrzebne okazuje się, że leżą sobie tam gdzie zwykle, czyli w skrzynce narzedziowej.

2 polubienia

Jeśli ktoś takiego widział to proszę pisać na Berdyczów

A komuż, to sympatyczna koleżanka nasza @Nunu chce tak nagle śrubę dokręcić…, aa? :shushing_face:

4 polubienia

Odpowiem za koleżankę - komputeru. :smiling_face:

4 polubienia

To niech ona, ta nasza @Nunu nie trzymie tego kompa adekwatną stroną do nasłonecznionego okna. :shushing_face:

Ale, ale, kto to wie…? Może ten konputer, to on jest jakomś zaslonom dymnom…? :sunglasses: :crazy_face:

4 polubienia

Ale co Nunu robiłaby śrubokrętem? Trudno mi wymyślić jakieś figielki. :thinking:

3 polubienia

Faktycznie, śrubokręt słaby do tego jest, niech se klucza francuskiego sprawi. Dokręt solidny będzie.

4 polubienia

Francuz to podstawa. :grin:

3 polubienia

Bądź feministką. Ucz się budowlanki

2 polubienia

Pełna zgoda ze strony mej. :+1:

3 polubienia

To odpadasz… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

jaki docisk kluczem, który używa hydraulik…zwariowaii :frowning:

2 polubienia

Na tem forum od dawna… :rofl:

3 polubienia