Jakich zmian wymaga polskie sądownictwo i prawo?

Ja pisze o mozliwosci zamieszkania ze zwierzakiem w ludzkim hotelu. Czyli zabraniu go ze soba na wakacje. Te schrony to inna sprawa.

1 polubienie

wiesz tu też jestem sceptyczny. Powinny być pokoje dla osób z zwierzem ibez. A jak nie chcę by w pokoju wcześniej był zwierzak np alergia?

1 polubienie

Pokoje są sprzatane…

1 polubienie

Serio? alergikom to powiedz. Powiedz mi jak bym usiadł z brudną dupą na fotelu to jest oki?

W koncu placisz, zeby po Tobie posprzatano.

sierści nie da się usunąć normalnym sprzątaniem. Unikam hoteli gdzie można mieć psa. Wolę zapłacić 30 pln więcej niż wiedzieć że na poduszce spał pies.

Kot zwykle miewa czysciejszy tylek i futro niz niejeden dwunożny lokator

1 polubienie

Ale kto z kotem jeździ?

Każdy ma swoje fobie.

My na przyklad. Kotka prawie zawsze podrozowala z nami. Samolotem tez i to w kabinie

mnie brzydzą śliniące się psy. Przy rezerwacji mówię nie dla pokoi z zwierzakami

Nasza kotka nie wychodzi z mieszkania i nie narażamy jej na stres. W wakacje teście przyjeżdżają dać jeść , pogłaskać i się pobawić.

Moja też byla niewychodzaca. Trase dom auto pokonywala w transporterze. A samochod traktowala jak przedłużenie domu.

A sędziowie kradną resztę przy kasie biednym emerytom czy inne wiertarki w sklepie wrrr. :rofl:

Gruntownych.
… Ale zupełnie innych niż teraz się dokonują :open_mouth:

2 polubienia

Wiesz, że ograniczenie drapieżnikowi terenu łowieckiego jest dla niego największym stresem??

Ty zamiast wolnej telewizji oglądasz kurwizję?? Żal mi Cię :hugs:

Wolnej telewizji? Nie było tam takiego info? To jaka to wolna telewizja jeżeli to fakt xd
Poza tym jak zwykle ktoś musiał lyknac mój prowokacyjny komentarz.

Nudzisz.

Mógłbyś chociaż napisać że jest Ci teraz glupio… Znaczy wam jak zawsze xd