Jakie kłopotliwe pytanie i któremu kandydatowi na prezydenta chcielibyście zadać?

Powiedzmy że macie szansę, na wiecu wyborczym, zadać kandydatowi na prezydenta jakieś kłopotliwe pytanie. To nie jest ustawka i kandydat nie ma pojęcia o co będziecie pytać.

Czy pierwszą dama w przypadku zwycięstwa Roberta Biedronia będzie oficjalnie jego chłopak XD

2 polubienia

Zadałbym wszystkim pytanie dlaczego kłamią i dlaczego najważniejsze są stołki

2 polubienia

Ale Dude to ty szanuj xd

Chu#j mu w dupę. Marionetka naczelnika.

1 polubienie

Po co? I tak nie usłyszałabym prawdy.

1 polubienie

@gra Nie chodzi o prawdę. Chodzi o reakcję kandydata i jak wyszedłby z opresji. Może coś interesującego by mu się wymsknęło. Jakaś ciekawostka godna memów😜

2 polubienia

Miałabym wiele kłopotliwych pytań, do byłego prazydenta Poznania, do obecnego zresztą też (już sobie nazbierał).
Nie sądzę, by kandydat na prezydenta Polski nie potrafił lawirować i kłamać, wyłączając może Kononowicza. To dla polityka chleb powszedni, a im wyższe stanowisko, o które się ubiega, tym większe w tym doświadczenie kandydata.

2 polubienia

Bosakowi, po jaka cholere jego zona przy jej pogladach konczyla studia? przeciez wystarczylo szkole podstawowa przy parafii?
ale to pytanie zbyt osobiste pewnie?
zadalabym pytanie Dudzie - czy czuje sie kandydatem niezaleznym, przeciez i tak od niego nic nie zalezy - pomijajac w sensie doslownym to konstytucyjnym rowniez. nawet weto prezydenckie jest do obalenia.

4 polubienia

Chyba Ci xd

Kosiniak albo Trzaskowski!

1 polubienie

Pytania zadawalbym Kosiniakowi lub Holowni.Moze Bosakowi bo facet czasem zaciekawi…Oraz oczywiscie mojemu nowemu ulubiencowi,temu z Krakowa,z UPR.W koncu wyszla mi 82% zgodność z jego pogladami.Żółtak czy jak mu tam…
Reszta moim zdaniem ,nie zasluguje nawet na cien uwagi.
I pytanie wlasnie do niego.Jak godzic urzad prezydenta w kraju trwale zwiazanym z UE,ze"zródłem"czyli filozofia UPR?To w okreslonych sytuacjach bedzie rodzic fundamentalny konflikt.
Pytanie do pana Kosiniaka.Czy utrzyma jako prezydent[lub bedzie podtrzymywal] filozofie KRUS wobec wsi?
Na deser wreczylbym bukiet moich ulubionych róż[ekwador] zonie pana Holowni.Wlasciwie nie mialbym powazniejszych pytan do niego bo nadajemy na podobnej fali.

3 polubienia

Kosiniaka należałoby zapytać o to, czy kiedykolwiek ma odwagę spojrzeć w lustro.

1 polubienie

No fakt…Troche wyglada jak kelner i jesli ktos przywiazuje wage do zewnetrznych szczegółów do"szału nie ma" :slightly_smiling_face:

To za ten bukiet :rofl:

1 polubienie

Zadawanie jakichkolwiek pytań politykom w czasie kampanii mija sie z celem. Każdy odpowie wyuczonym frazesem.
Dude zapytałbym czy nie czuje się wyrolowany tym, że Kurski znowu jest w zarządzie TVP, choć jego odwołanie było warunkiem podpisania ustawy przyznającej 2 miliardy tej szczujni.

6 polubień

Ja bym się Dudy spytał, czy nie zaniedbał dziś swego obowiązku kuwetowego. Kampania kampanią, ale kot musi świeży żwirek mieć.

4 polubienia

Oba koty…

2 polubienia

Drugiemu reszta tej bandy losowo wymienia. Każdy z nich liczy na los szczęścia.

2 polubienia