Jakie macie maseczki?

Trzymacie się w trendach?
Ja mam 2 szare lekko profilowane, jedną turkusową z literkami, jedną czarną, jedną białą ze sznurkami (tej jeszcze nie nosiłam) i jedną niebieską z apteki (tej też nie nosiłam). Którą lubicie? Ja lubię takie, które mnie nie drapią, nie łaskoczą i się za szybko nie pocą i nie są zbyt przylegające, bo lubię, jak powietrze mi swobodnie szparkami się przedostaje :smiley: Jak na razie w moim rankingu wygrywają te szare i czarna, ale rozglądam się za jakąś “twarzową”/ładną :smiley:

7 polubień

Nie mam żadnej, ale mój gęb wyglada tak, jakbym zawsze miał maskę… :sunglasses:

4 polubienia

Dzisiaj kupiłam 2. Szara i moro.
2 uszyłam samodzielnie. Jedna miętowa, druga czarna w delikatne białe bohomazy.
Z każdej jestem zadowolona, zakrywa większą część twarzy:P

2 polubienia

Nie lubię mojej maski, która jest zresztą dla picu, bo chroni tylko przed kurzem. Nie noszę jej i tak, bo mam okulary i szybko mi zaparowują.

3 polubienia

nie musisz nosić?

1 polubienie

W Holandii nie jest obowiązkowa. Ale dużo ludzi nosi.

4 polubienia

Mam też gdzieś fajne nowe kawałki materiałów w ciekawe desenie, np. kotki, czy sówki, ale nie mogę znaleźć. Jak znajdę, to może uszyję :wink:

2 polubienia

Maseczka w piciu piwa przeszkadza. :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Trzeba zrobić na zameczek :smiley: suwak :smiley:

2 polubienia

Odpada. Jeśli dokupię, lub uszyję, to tylko czarną. Zero krówek, motylków i pokemonów :stuck_out_tongue:
Kupiłam też dzisiaj przyłbicę. Nie wiem tylko po co hahaa

3 polubienia

Ja szukam maseczki a la Zorro.

4 polubienia

@birbant za miesiąc bez maseczki będziemy wyglądać jak
a la Zorro. Słońce tylko skrawek twarzy opala.

4 polubienia

Mam różne. Chirurgiczne białe klasyczne i kilkadziesiąt bawełnianych wielokrotnego użytku. Kolorowe są. Chodzę kilka dni w jednej dlatego że noszę je na brodzie.

3 polubienia

Ja już teraz wyglądam, jak Zorro…, który zderzył się z ciężarówką… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Czyli jak?

2 polubienia

To nie widziałaś Zorro, co zderzył się z tirem?

2 polubienia

Nie. Chcę to zobaczyć :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Lepiej nie. Dosyć innych nieszczęść w życiu jest. :thinking: :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Czas mi było przywyknąć, zaprawiona jestem. Dawaj :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Jak byłem mały, to dawałem. Teraz trzeba ze mną pochodzić. :crazy_face:

3 polubienia