Jakie macie obecnie smartfony i jak często je wymieniacie?

Ja mam Motorolę G8 Power.
Myślę o nowym. W sumie tylko po to by mieć trochę szybsze ładowanie.

3 polubienia

Działające

4 polubienia

Samsung galaxy A40. Ten tel. ma już trochę lat ,ale jest w stanie idealnym, póki służy, działa, nie ma po co go wymieniać. Nie jestem osobą, która podąża za nowinkami w temacie telefonów.

2 polubienia

Samsung Galaxy A40. Jest to telefon po młodszej siostrze. Używam go bez karty SIM, bo tylko do internetu, gdyż obecnie nie posiadam dostępu do komputera.

Z komputera brakuje mi tylko gier, ale tak poza tym ja nawet nie wiem, czy chcę wracać do komputera.

2 polubienia

Ja do gier mam konsole. Laptopa już nie używam od 2 lat. Wszystko robię na telefonie.

1 polubienie

Samsung Galaxy Duos. Ma 4 lata i bateria coraz słabsza się robi.

3 polubienia

Ja mam niebieski.Jak padnie to może wymienię ale jeszcze pomyślę nad tym.

4 polubienia

A moze zmien ustawienia? Jest w wiekszosci tzw. tryb oszczedzania?

Koleżanka dobrze pisze. Ja mam jakiś nowy, nie wiem jakiej jest marki i jaki model ale bateria nie trzyma dużo dłużej niż u starego Samsunga. Coś mi pochłania energię.

1 polubienie

Mam ten tryb. Ale bateria się starzeje.

1 polubienie

Zacznij od przyciemnienia ekranu. Wyłącz apki których nie używasz, LTE (w domu tylko wifi), lokalizację, bluetooth, synchronizację itp.

2 polubienia

Ja mam moją Motorolę już 3 rok i nie zauważyłem by bateria szybciej schodziła. Muszę ładować co 2-3 dzień. Dużo siedzę na necie więc to dobry wynik. Średnio ten telefon wytrzymuje prawie 13h na ekranie.

3 polubienia

Swego wywalę przez okno - dam mu wolność i sobie też.

2 polubienia

Dzięki, że we mnie wierzysz. :grin:

1 polubienie

Nie rób tego bo będziesz musiał natychmiast za nim skoczyć. :grinning:

2 polubienia

Korzystanie z internetu przez telefon bardzo zużywa baterie.

1 polubienie

Największym zjadaczem baterii jest ekran. Potem moduły które stale łączą się z nadajnikami jak np. GPS

1 polubienie

Wybacz, że to napiszę ale jaki pan, taki kram.
Przepraszam. Kajam się. :relaxed:

2 polubienia

U mnie chyba też bateria już nie taka jak dawniej.Kiedyś na jednym ładowaniu działał 14 dni a teraz tylko 9.

Ile?! To chyba nokia 3310.

1 polubienie