Jakie macie obecnie smartfony i jak często je wymieniacie?

Dziewięć dni to cała wieczność. :grin: Mój nówka sztuka wytrzymuje jakieś dwa.

1 polubienie

Bo tyle teraz smartfony wytrzymują jeśli się ich używa do internetu i social mediów. Niestety.

@Devil wyrzucam aplikacje, wyłącza GPS. Zobaczę co się będzie działo. Ekranem się zajmę później bo nie wiem jak się do tego zabrać. :relaxed:

2 polubienia

Po co ja pieniądze wydawałam na nowy telefon. :cry:

Co do ekranu to po prostu go nieco przyciemnij. Nie musi być jasność na maxa. Warto też skrócić czas tak by ekran szybciej gasł wtedy kiedy odkładasz telefon na bok lub nic na nim nie robisz. Mój gaśnie po 15 sekundach bezczynności

Kupuję smartfon z długim czasem czuwania i rozmów.Wyłączam GPS-y i inne cuda nie widy i działa długo.W internet włażę raz na pół roku no i tak działa.
Co do zwykłych telefonów z fizyczną klawiaturą był jeden ciekawy model ale go nagle przestali produkować - Max. czas czuwania (43.3 dni) ale producent twierdził,że nawet do 67 dni.

2 polubienia

Ale kiedy za szybko gaśnie ciągle trzeba przy nim gmerać. Muszę sprawdzić ile to 15 sekund. :slightly_smiling_face:

Kupuj Motorole. Są intuicyjne, mają niemal czysty system (brak ciężkich nakładek zamulających), fajne gesty, brak śmieciowych aplikacji.

1 polubienie

Nie wiem czy potrafiłbym teraz wystukać coś na zwykłej klawiaturze.

2 polubienia

No to 30 sekund sobie daj. Też może być. Nie więcej

Następnym razem, czyli za 100 lat, będzie Motorola. Jeśli do tego czasu nie wymyśla czystej telepatii napędzanej zupą ogórkową.

1 polubienie

Myślę, że 30 sekund będzie ok.

Nie masz co przepraszać. Nie darzę zbytnią estymą takich gadżetów. Mam inne prioryteta… :sunglasses:

1 polubienie

Ja się na nich nie zam. W sklepie mogą mi wmówić wszystko a ja w to ślepo wierzę.

" Wiara i czucie silniej przemawia do mnie, niż mędrca szkiełko i oko…"

1 polubienie

W zasadzie to najmocniej przemówiła do mnie jego cena

2 polubienia

Czarny rycerz ma czarny telefon… aczkolwiek z połyskiem. :wink:

1 polubienie

Samsung Galaxy A32. Taki sobie, średnia półka. Najbardziej wkurzające jest to że od razu jest w nim milion niepotrzebych aplikacji producenta, z których nie używam chyba żadnej. A nie da się to badziewie wykasować.
Największym plusem jest to, że był za darmo :grinning:

1 polubienie

A ja mam turkusowy. :relaxed: Od tyłu oczywiście.

2 polubienia

Akurat wczoraj dowiedziałem się, że telefony w ustawieniach domyślnych mają ustawione, żeby szukać drukarki. Warto jest to wyłączyć dla oszczędzania baterii.

Oczywiście to nie jedyna rzecz, którą jest można zrobić dla oszczędzania baterii, ale akurat ta jest nieoczywista.

2 polubienia