Jakie pamiątki przywozicie ze swoich podróży wakacyjnych?

A moze już ktoś zadał to pytanie?

1 polubienie

Jakieś gadżety symbolizujące dane miejsce, ciuchy i kradzione mydełka :stuck_out_tongue:

Wszystkie pamiątki przywożę w głowie :wink:
Inne mnie nie interesują.

1 polubienie

Wspomnienia głównie, prawie wszędzie są te same wzory pamiątek

Prawie nic. Z reguły tylko za jeden dodatkowy bagaż muszę płacić :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ja sobie przywozilam tzw duperele na sciane w kuchni. Jula podobnie plus gliniany kogucik (niestety nieco sie juz uszkodzil…).

Przywiozę to, czego mi nikt nie zabierze i nic nie kosztuje - wspomnienia

3 polubienia

Co najwyzej przywoze setki fotografii.
No i wspomnienia

2 polubienia

Choroby weneryczne.

1 polubienie

O ile już gdzieś ruszę dupsko w wakacje (co ostatnio miało miejsce dobrych kilka lat temu) to przywiozę jedynie tonę piachu, masę zadrapań i dobrych wspomnień :yum: O, i jeszcze dobry humor :slight_smile:

1 polubienie

Oglądasz je później? Ja zazwyczaj ostatni raz oglądam gdy robię selekcję. Większość z nas robi zdjęcia by komuś pokazać… i zazwyczaj tym, którym to pokazujemy… jest to mocno obojętne :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A ja się zastanawiam czy ludzie nadal wywołują zrobione zdjęcia i tworzą albumy.

1 polubienie

Jak chcą powiesić zdjęcia na ściany, to wywołują :wink:

1 polubienie

Czasem ogladam,czzsem cos wrzuce na fb
Trudno wszystkie ogladac,bo mam ich ok 300 tysiecy))

2 polubienia

Chyba już nie wieszają ? teraz się wstawia w rameczkę i sruu na nocną szafeczkę lub biurko ?

1 polubienie

ta sama zasada. Dla ekspozycji się wywoła :wink:

1 polubienie

Czy ja jestem nienormalna, bo nie wystawiłam żadnego zdjęcia na komodzie, ostatni album zrobiłam ponad 20 lat temu, te które mam zapisane w komputerach i innych nośnikach oglądam raz na rok?

1 polubienie

Ja przywożę z wyjazdu około tysiąca zdjęć, ale praktycznie ich nie oglądam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Po powrocie do domu przeglądam swoje i kasuje 1/4 .

1 polubienie

Mnóstwo zdjęć, no i coś, co mi wpadnie w oko, a będzie się potem kojarzyło z danym miejscem, gdy na to spojrzę, a więc jakaś bransoletka, kolczyki, naszyjnik, coś do ubrania, coś, z czego będę korzystać, cokolwiek…